Aktualności

Zmiana pojazdów egzaminacyjnych w WORD Katowice

W grudniu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach wymienia dotychczasową flotę samochodów egzaminacyjnych  w zakresie kat. B na najnowszy model TOYOTY Yaris III. W bytomskim oddziale WORD-u wymieniono już wszystkie samochody. Nowe modele Toyoty Yaris różnią się od poprzedniej wersji, co sprawia niektórym osobom problemy na egzaminie.

Nasz Ośrodek szkoli już na takich samochodach. Serdecznie... czytaj więcej

Automatyczna skrzynia biegów, szansą również dla osób niepełnosprawnych

niedziela, październik 28, 2012

Kurs na prawo jazdy kategorii B w samochodzie z automatyczną skrzynią biegów, jest to szansa dla osób z dysfunkcją kończyn dolnych. 

Auto ma tylko dwa pedały - hamulca i gazu, lewa noga odpoczywa - nie ma sprzęgła. Egzamin zdaje się na tym samym samochodzie, na którym uczyło się jeździć. Podczas egzaminu nasze poczynania nie są rejestrowane kamerami, więc odpada stres z tym związany.

czytaj więcej

GWARANCJA PROFESJONALNEGO SZKOLENIA

piątek, październik 19, 2012

Nasza firma jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym w Bytomiu. Prowadzimy szkolenie z zakresu prawa jazdy kat. A , B , B-automat Dzięki nauce w naszym ośrodku zdobędziesz i udoskonalisz wiedzę praktyczną oraz teoretyczną jaka będzie niezbędna do uzyskania prawa jazdy.

czytaj więcej
« 1 2 3 4 »

Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

czytaj więcej

Ostatnie opinie

  • Polecam serdecznie OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki przejrzystym wykładom teoria zdana na 74 punkty. Jazda z P. Gienkiem sprawiła, że żaden łuk czy parkowanie nie stanowiły problemu, a oprócz tego atmosfera była niezwykle ciepła i bezstresowa. Cały egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz gorąco polecam. Wiktoria
  • Gorąco polecam OSK Cross. Zajęcia teoretyczne były prowadzone przez Pana Darka, z których jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu teoria zdana 73/74 punkty. Do części praktycznej przygotowywał mnie Pan Janek, którego z całego serca polecam. Pan Janek jest osobą bardzo wymagającą co przekłada się na późniejszy pozytywny wynik zdania egzaminu państwowego. Miałam okazje poznać również Pana Gienka, którego także polecam, jest osobą bardzo ciepłą i CIERPLIWĄ. Teoria i praktyka zdana za 1 razem.... Patrycja Dworska
  • Z całą pewnością mogę polecić szkołę jazdy OSK CROSS. Wykłady zostały przeprowadzone rzetelnie, w miłej atmosferze. Na jazdach miałam przyjemność jeździć w większości z Panem Jankiem, który wykazał się profesjonalizmem jak i poczuciem humoru. Dokładnie przygotował do egzaminu, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Dziękuję również Panu Darkowi za dodatkowe jazdy i za wsparcie przed egzaminem państwowym. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam! Sandra Lubka
  • Bardzo gorąco wszystkim polecam szkołę jazdy OSK CROSS. Pan Dariusz prowadzi wykłady w przemiłej atmosferze, u niego bieda się zasnąć, na każde pytanie odpowie, nawet te najtrudniejsze. A największe podziękowania należą się Panu Jankowi, okazał bardzo dużo cierpliwości podczas jazd, profesjonalnie przygotował mnie do jazdy w ruchu drogowym, spokojnie tłumacząc, udzielając cennych rad i wskazówek. Dzięki niemu państwowy egzamin praktyczny nie stanowił trudności. Teoria i praktyka zdana za... Julia Ch.
  • Szkola godna polecenia! Bardzo dziekuje wspanialemu instruktorowi Panu Henrykowi oraz Panu Darkowi za duzo serca wlozonego w nauke oraz dodawanie wiary w siebie.Zdany egz.za pierwszym razem. Aneta G.