Aktualności

Zmiana pojazdów egzaminacyjnych w WORD Katowice

W grudniu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach wymienia dotychczasową flotę samochodów egzaminacyjnych  w zakresie kat. B na najnowszy model TOYOTY Yaris III. W bytomskim oddziale WORD-u wymieniono już wszystkie samochody. Nowe modele Toyoty Yaris różnią się od poprzedniej wersji, co sprawia niektórym osobom problemy na egzaminie.

Nasz Ośrodek szkoli już na takich samochodach. Serdecznie... czytaj więcej

Automatyczna skrzynia biegów, szansą również dla osób niepełnosprawnych

niedziela, październik 28, 2012

Kurs na prawo jazdy kategorii B w samochodzie z automatyczną skrzynią biegów, jest to szansa dla osób z dysfunkcją kończyn dolnych. 

Auto ma tylko dwa pedały - hamulca i gazu, lewa noga odpoczywa - nie ma sprzęgła. Egzamin zdaje się na tym samym samochodzie, na którym uczyło się jeździć. Podczas egzaminu nasze poczynania nie są rejestrowane kamerami, więc odpada stres z tym związany.

czytaj więcej

GWARANCJA PROFESJONALNEGO SZKOLENIA

piątek, październik 19, 2012

Nasza firma jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym w Bytomiu. Prowadzimy szkolenie z zakresu prawa jazdy kat. A , B , B-automat Dzięki nauce w naszym ośrodku zdobędziesz i udoskonalisz wiedzę praktyczną oraz teoretyczną jaka będzie niezbędna do uzyskania prawa jazdy.

czytaj więcej
« 1 2 3 4 »

Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

czytaj więcej

Ostatnie opinie

  • Pasja, powołanie i profesjonalizm!!! Zdziwienie... - bo doznałam czegoś, czego się nie spodziewałam w czasie nauki prawa jazdy - ogromnego wsparcia i zatroskania. Pan Dariusz przejmował się bardziej niż ja... Cierpliwie tłumaczył, powtarzał manewry praktyczne, inspirował... Zależało mu, aby człowiek zrozumiał... Tego nie kupi się za żadne pieniądze, a OSK CROSS naprawdę i tak ma bezkonkurencyjne ceny! Chciałabym podziękować tak serdecznie, jak życzliwie zostałam potraktowana!!! Ewa A.
  • Bardzo mocno chciałabym podziękować Panu Dariuszowi za rzetelną naukę teoretyczną jak i bardzo miła atmosfere podczas zajęć praktycznych.Pelen profesjonalizm ośrodka i instruktorów.Dzieki czemu zdany egzamin teoretyczny i praktyczny w jednym dniu za pierwszym razem.Bardzo polecam OSK CROSS.Jeszcze raz mocno dziękuję Panie Dariuszu ! Monika kudyba
  • Na wstępie chciałabym podziękować jeszcze raz p.Dariuszowi.Po nieudanych podejściach do egzaminu praktycznego, postanowiłam podjąć lekcje doszkalające w innym OSK niż uczyłam się dotychczas wybór padł na OSK CROSS również z polecenia, wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Wystarczyło kilka godzin jazd z p. Dariuszem aby następny egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym.Polecam wszystkim którzy szukają naprawdę rzetelnego ośrodka, a nauka jazdy z p.Dariuszem to czysta przyjemność, jest... Elżbieta K.
  • Polecam OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki rzetelnym wykładom teoria zdana na 74 punkty a praktyka zdana za pierwszym razem . Jazda z P. Darkiem przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Rafał
  • Polecam serdecznie OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki przejrzystym wykładom teoria zdana na 74 punkty. Jazda z P. Gienkiem sprawiła, że żaden łuk czy parkowanie nie stanowiły problemu, a oprócz tego atmosfera była niezwykle ciepła i bezstresowa. Cały egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz gorąco polecam. Wiktoria