Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

wtorek, 13 styczeń, 2015

Bardzo pozytywnie oceniam jazdy z Panem Jankiem, dzięki któremu nauczyłam się sprawnie parkować, wbrew steorotypom o kobietach. Pan Janek jest bardzo wymagający, co motywuje do lepszej jazdy. Zdałam za drugim razem, za pierwszym wygrał stres. Ale za drugim podejściem nauka pobrana w tej szkole nie mogła pójść na marne. Pozdrawiam.

niedziela, 21 grudzień, 2014

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam. Kurs na kat. A zaliczony w bardzo krótkim czasie (nigdy wcześniej nie jeździłem na motocyklu). Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie praktyczne przez Panów Darka i Krzysztofa. Egzamin zdany za pierwszym razem. Serdecznie pozdrawiam.

środa, 17 grudzień, 2014

Wszystkim zainteresowanym nauką w tym ośrodku w 100% polecam.Pan Darek bardzo miły, wyrozumiały i opanowany człowiek (ja bym nie potrafiła być taka cierpliwa ;))Jego doświadczenie i wiedza pozwoliły mi bez problemu przejść przez cały kurs i egzamin, który zdałam za pierwszym podejsciem bezbłędnie, a to o czymś świadczy. Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam mojego instruktora:)

piątek, 21 listopad, 2014

POLECAM NAUKĘ W TYM OŚRODKU SZKOLENIOWYM! Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Darka oraz świetne szkolenie praktyczne ze strony Pana Janka! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Teorię zdawałam jakiś czas temu (i zdałam przy pierwszym podejściu) a dzisiaj pierwszy raz podchodziłam do części praktycznej i... też zdałam! Można... po takim szkoleniu możliwe jest zdawanie egzaminów za pierwszym razem!

niedziela, 16 listopad, 2014

POLECAM OŚRODEK CROSS. DZIĘKI MOJEMU INSTRUKTOROWI PANU JANKOWI KOZŁOWSKIEMU UWIERZYŁAM ZE MOGĘ ZOSTAĆ KIEROWCĄ I ZDAŁAM EGZAMIN ZA PIERWSZYM RAZEM.RÓWNIEŻ DZIĘKUJE PANU DARKOWI ZA PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE MNIE DO EGZAMINU TEORETYCZNEGO. POLECAM GORĄCO I JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJE

środa, 12 listopad, 2014

Polecam. Dowodem skuteczności pobranych nauk jest egzamin zdany za pierwszym razem :)

wtorek, 7 październik, 2014

Polecam ośrodek, instruktorzy mają profesjonalne podejście do kursanta, są życzliwi i wyrozumiali

niedziela, 28 wrzesień, 2014

Bardzo polecam ośrodek CROSS, zostałam przygotowana do egzaminu przez panów Janka oraz Darka w sposób pozwalający na zaliczenie części teorytycznej jak i praktycznej za pierwszym razem :) Bez stresu, cierpliwie i sympatycznie :)

wtorek, 16 wrzesień, 2014

Polecam ośrodek "Cross" :) Zapisałem się na kurs właśnie tutaj z powodu pana Janka Kozłowskiego, którego polecił mi mój tata :) I nie żałuję, zostałem świetnie przygotowany na egzamin przez pana Janka i Darka, którzy byli bardzo sympatyczni, cierpliwi oraz wykwalifikowani. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym, praktyczny nieco później :P

czwartek, 11 wrzesień, 2014

Gorąco polecam O.S.K Cross. Pełen profesionalizm, świetne przygotowanie do egzaminu kat. A. Indywidualne podejście Pana Darka do kursanta jest gwarancją sukcesu. Egzamin zdany za pierwszym razem:)

środa, 20 sierpień, 2014

Polecam ten ośrodek szkolenia ,zdawałem na kat.A jeśli ktoś zamierza robić prawo jazdy to nie będzie żałował jeśli wybierze cross.Motor taki jak na egzaminie a pan Darek bardzo miły i rzeczowo wszystko tłumaczy dzięki pozdro!

piątek, 1 sierpień, 2014

Polecam Ośrodek CROSS. Świetne przygotowanie do egzaminu w kategorii B . Zdałam wszystko za 1 razem w dniu dzisiejszym. Szczegółowe i fachowe przygotowanie z zakresu teorii i praktyki. Bardzo dobrzy i sympatyczni instruktorzy. Naprawdę WARTO ! Dziękuję ! :)

piątek, 25 lipiec, 2014

Polecam !!!!Zdałam za pierwszym razem !! Ośrodek CROSS jest najlepszym ośrodkiem szkolenia kierowców profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta miła atmosfera.Jeszcze raz POLECAM I DZIĘKUJĘ !

środa, 16 lipiec, 2014

Polecam ten ośrodek szkolenia, aktualnie wielu moich znajomych odbywa kursy kategoruu A w roznych osrodkach szkoleniowych. Jednak wiedza oraz merytoryczne przygotowanie i fachowe indywidualne podejscie do kazdego z kursanta przez pana Darka gwarantuje szybkie opanowanie sztuki kierowania. Zaplecze od stony posiadanych pojazdow oraz pola manewrowego jest naprawde na wysokim poziomie i nie spotkalem sie z osrodkiem rownie dobrze wyposazonym. Obecnie polecam znajomym , ktorzy beda doszkalac sie u Pana Darka po nieudanych kursach. No i nawazniejsza informacja - EGZAMIN ZDANY W DNIU DZISIEJSZYM ZA PIERWSZYM RAZEM. DZIEKUJĘ

wtorek, 1 lipiec, 2014

Szczerze polecam Ośrodek Szkolenia Cross, który profesjonalnie przygotuje Cię do Egzaminu Państwowego. Opanowanie i fachowe podejście Pana Janka i Pana Darka gwarantuje sukces. Egzamin teoretyczny zdałem na 100% i praktyczny za pierwszym razem. Dziękuję.

sobota, 28 czerwiec, 2014

Witam Kat.A super ośrodek dobra nauka pełen profesjonalizm POLECAM i Pozdrawiam oraz bardzo dziękuje…..

czwartek, 12 czerwiec, 2014

Gorąco polecam ośrodek szkoleniowy CROSS,ktory wyróżnia się profesjonalizmem zarówno w nauczaniu teorii jak i praktyki. Profesjonalne podejście do kursanta oraz zaangażowanie instruktorów na najwyższym poziomie! Bardzo sympatyczna atmosfera i wzorowe przygotowanie do egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem jako jedyna z całej grupy. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie zarówno Panu Jankowi jak i Panu Darkowi ;)

środa, 4 czerwiec, 2014

Kat.A. Bardzo gorąco polecam OSK "Cross". Od początku do końca kurs prowadzony jest bardzo profesjonalnie. Część teoretyczna - zwięźle i zrozumiale, a dzięki części praktycznej kursu nie tylko zdobyłem umiejętności niezbędne do zdania egzaminu, ale również znacznie poprawiłem swoje umiejętności jazdy na motocyklu. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

sobota, 24 maj, 2014

Jak najbardziej mogę polecić OSK Cross. Dzisiaj zdałam prawo jazdy za pierwszym razem. Instruktorzy wkładają całe serce do przygotowania kursantów co dzisiaj usłyszałam nawet od egzaminatora że bardzo dobrze ktoś mnie przygotował. Tym "kimś" był Pan Janek za co bardzo mu dziękuję. Teoria z Panem Darkiem prowadzona w sposób bardzo zrozumiały co również ułatwiło zdanie egzaminu. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM.

poniedziałek, 19 maj, 2014

Osobiście polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CROSS. Zajęcia z teorii prowadzone przez pana Darka były przygotowane w ciekawy i prosty sposób, zrozumiały dla każdego. Nigdy nie miałam styczności z autem, ale dzięki panu Jankowi nauczyłam się prawidłowego i bezpiecznego poruszania po drodze. Jest to instruktor który wykazuje się cierpliwością i opanowaniem dla młodych i początkujących kierowców. Dzięki instruktorom którzy przygotowali mnie perfekcyjnie do egzaminu , zdałam go za pierwszym razem. Gorąco Polecam ten Ośrodek. Dziękuje i Pozdrawiam :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »