Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

piątek, 11 październik, 2013

Polecam szkołę CROSS gdyż przy panu Dariuszu zdałam egzamin za drugim razem,nauki pobierałam w innym ośrodku jeżdżąc na manualnym, gdy przeszłam do pana Dariusza na automat zauważyłam ja jak i p.Dariusz że mam braki, dzięki cierpliwości, umiejętności i wiedzy jaką p.Dariusz mi przekazał i nauczył mnie jezdzić. Ten instruktor zna się na swojej pracy, przekazuje ją w właściwy i profesjonalny sposób. POLECAM TEN OŚRODEK z czystym sumieniem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego p.Darku

środa, 18 wrzesień, 2013

Bardzo polecam tę szkołę. Instruktorzy wykazują się ogromnym profesjonalizmem, a zarazem prowadzą zajęcia w bardzo przyjemnej atmosferze. Wiedza zdobyta na wykładach jak i podczas jazd przyczyniła się do zdania egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam! :)

wtorek, 10 wrzesień, 2013

Szczerze polecam OSK "CROSS" wszystkim, którzy chcą podejść do egzaminu na prawo jazdy i zdać bez większych problemów. Jestem bardzo zadowolona z tego jak zostałam przygotowana do prowadzenia pojazdu. Zdając egzamin usłyszałam "Gdzie się Pani szkoliła? Jest Pani bardzo dobrze przygotowana." Jeszcze raz polecam :))

czwartek, 29 sierpień, 2013

Chciałam szczerze i z czystym sumieniem polecić szkołę CROSS, dzięki której w końcu zdałam egzamin państwowy na kategorie B. Instruktorzy w bardzo przystępny i łatwy sposób przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną. Serdecznie dziękuję Panu Jankowi za jego profesjonalizm, ciężką pracę i wyjątkową cierpliwość. Panu Darkowi dziękuje za wyjątkowe przystępne przekazanie wiedzy teoretycznej na kursie. Pozdrawiam serdecznie

czwartek, 8 sierpień, 2013

Bardzo dobra szkoła , mili i przyjaźni instruktorzy potrafiący nauczyć trudnych manewrów w łatwy prosty sposób . Nic dodać nic ująć . Pozostaje mi tylko polecić tę szkołę :) z pozdrowieniami i podziękowaniem za porady i naukę :)

sobota, 20 lipiec, 2013

Bardzo dobrze przeprowadzona nauka teoretyczna jak i praktyczna. Instruktor bardzo skrupulatny potrafi wytłumaczyć każde pojęcie i odpowie na każde pytanie kursanta. Przyjazna atmosfera sprzyja szybkiej nauce jazdy samochodem. Z czystym sumieniem polecam OSK CROSS Pana Dariusza!

wtorek, 2 lipiec, 2013

Nie zdałam egzaminu 5 razy,za każdym razem wykupywałam godziny w swojej szkole jazdy aż w końcu przepisałam się do Cross.Instruktor bardzo pomocny jak i profesjonalny i cierpliwy,dzięki temu zdałam za pierwszym razem ;) automat to na prawdę fajna sprawa , na pewno ułatwia zdanie prawa jazdy - nie trzeba się martwic tym , ze zgaśnie auto , można się skupić na drodze a nie na sprzęgle . Polecam każdej osobie która była już zrezygnowana;)

niedziela, 23 czerwiec, 2013

Świetna szkoła, bardzo miła i przyjemna atmosfera. Gorąco polecam!:)

wtorek, 11 czerwiec, 2013

Ośrodek nauki jazdy CROSS mogę polecić z czystym sumieniem. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone były naprawdę profesjonalnie. Dzięki wykładom teoria nie jest "wykuta", ale przyswojona ze zrozumieniem. Jazdy to prawdziwa nauka trudnych manewrów i zachowania na drodze w różnych sytuacjach. W efekcie egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

wtorek, 28 maj, 2013

Wszystkim polecam tą szkołę!Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zaliczony za pierwszym podejściem,bez jakichkolwiek problemów.Dziękuję jeszcze raz!!

środa, 15 maj, 2013

Polecam ośrodek nauki jazdy Cross .Wczoraj zdałam egzamin , ogólnie za 3-im podejściem , jednakże za 1-ym po lekcjach, u pana Dariusza Nessela .Pan Dariusz wykazuje pełen profesjonalizm , w trakcie nauki, indywidualnie podchodzi do psychiki kursanta .Potrafi nauczyć trudnych manewrów . W innym ośrodku, uczyłam się parkowania równoległego ok 10 godz , wychodziło mi to , od przypadku do przypadku .Pan Dariusz nauczył mnie, tego parkowania w ciągu jednej lekcji i to parkowanie stało się moim ulubionym i najłatwiejszym , a przedtem panicznie się bałam tego manewru .Na kilka dni przed egzaminem spokojnie oswajał mnie przed stresem ,związanym z egzaminem i obecnością egzaminatora . Pierwszy raz nie bałam się egzaminu , byłam pewna siebie i uśmiechnięta , no i zdałam !!Pan Dariusz uczy dobrej techniki jazdy , zachowania w sytuacjach trudnych i nieprzewidywalnych , tempo lekcji jest takie , że człowiek się nie męczy a wręcz przyswaja całą wiedzę i to jest ogromny plus .Ponadto jadąc z panem Dariuszem ,trasami egzaminacyjnymi pokazał mi wszystkie ,,pułapki egzaminacyjne ".To człowiek , który kocha swoją pracę , zawsze ma dobry stonowany humor i wysoką kulturę osobistą .Przy panu Dariuszu , uwierzyłam w siebie ...no i zdałam !!Polecam bardzo naukę w ośrodku Cross i będę polecać wszystkim moim znajomym .Pozdrawiam serdecznie pana Dariusza a wszystkim kursantom życzę zdania egzaminu i szerokiej drogi !

środa, 15 maj, 2013

Gorąco polecam ośrodek szkolenia kierowców Cross! Dziś zdałam egzamin, co prawda nie za pierwszym podejściem, jednak kurs kończyłam w innym miejscu, a u pana Darka odbywałam dodatkowe lekcje nauki jazdy. Gdybym odbywała kurs w Crossie, to z całą pewnością prawo jazdy miałabym już dawno w kieszeni. Jazdy z panem Jankiem (którego w tym miejscu pozdrawiam serdecznie) były prawdziwą przyjemnością i z całą pewnością będzie mi ich brakować. Jeździłam także z panem Darkiem, którego również Państwu polecam. Obaj Panowie cechują się wyrozumiałością i anielskim spokojem. O Panu Janku mogę napisać nieco więcej, gdyż spędziliśmy na drodze więcej czasu. Jest profesjonalnym i zarazem wymagającym instruktorem. Jestem Mu wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą uwagę, gdyż wiele mnie one nauczyły. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za zdobytą wiedzę oraz umiejętności.

czwartek, 9 maj, 2013

Polecam!!!Instruktorzy z anielską cierpliwością i doskonałym kontaktem z kursantem.Dziś zdałam egzamin praktyczny przy pierwszym podejściu.Dziękuje p Darkowi i p Jankowi za przekazanie wiedzy i umiejętności.Gorąco polecam.

poniedziałek, 6 maj, 2013

To nie jest zwykła szkoła - to jest super szkoła. HURAAAA!!! Jazdy miałam na automacie, zdałam na automacie. Gorąco polecam szkołę CROSS.

piątek, 19 kwiecień, 2013

Do wszystkich którzy zastanawiają się nad tą szkołą: nie ma nad czym ponieważ nigdzie nie nauczycie się tak dobrze jeździć jak tutaj :) dzięki profesjonalnej obsłudze, cierpliwości, tłumaczeniu tego samego po raz setny i dalej nie denerwowaniu się na mnie, ogromnemu wsparciu ... zdałam :) dziękuję Panie Janku i pozdrawiam :)

środa, 17 kwiecień, 2013

Wszystkim bardzo polecam tę Szkołę! Pełna perfekcja instruktorów, świetnie przeprowadzone zajęcia teoretyczne! Jestem bardzo wdzięczna Panom za czas i umiejętności, jakie pozwolili mi nabyć. Egzamin oczywiście pozytywny :) Pozdrawiam!!

środa, 10 kwiecień, 2013

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wyborem szkoły nauki jazdy-to zapewniam w 100%, że trafiliście Państwo na odpowiednią SZKOŁĘ... Polecam z całą odpowiedzialnością... Doskonała kadra, pomocna w każdej chwili, bezstresowa nauka... co tu dużo mówić pełen profesjonalizm!!! Jeśli szukacie dobrej szkoły, to trafiliście doskonale!!! POLECAM!!! Dziękuję za wszystko szczególnie trzem Panom, Panu Darkowi, Krzysztofowi oraz Panu Janowi :) POZDRAWIAM Magda D.

wtorek, 2 kwiecień, 2013

Po trzech latach przerwy robienia prawa jazdy, trafiłam do szkoły CROSS, gdzie spotkałam instruktorów jazdy pana Janka i pana Darka. Panowie znają się na rzeczy i nie tresują swoich kursantów jak małpy i nie uczą tylko zdać egzaminu, tylko uczą poprawnego poruszania się po drodze jak i prawidłowych nawyków za kierownicą. Pan Darek w niezwykle prosty i przystępny sposób przedstawił na czym polegają zasady ruchu drogowego, natomiast lekcje praktyczne z panem Jankiem to fachowość i profesjonalizm w każdym calu, co zaowocowało zdaniem całego prawa jazdy za pierwszym razem. Polecam gorąco wszystkim

piątek, 22 marzec, 2013

Po dodatkowych lekcjach wykupionych po 13 latach przerwy w kierowaniu auta ze 100% odpowiedzialnością polecam instruktorów z tej szkoły. Nauczyłam się przez 5 godzin dodatkowych jazd więcej niż po całym kursie w innym ośrodku. Świetny, cierpliwy dobrze tłumaczący obowiązujące przepisy instruktor. POLECAM BARDZO BARDZO BARDZO i pozdrawiam.

piątek, 22 marzec, 2013

Szkoła godna polecenia. Mimo że jestem jak na prawo jazdy "starszą panią " to zdałam za drugim razem. Jeździłam z Panem Krzysztofem , Darkiem i Jankiem i każdego cechuje przede wszystkim wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności( nie tylko jazdy , bo to zrozumiałe ale uczenia innych) co przekłada się na wyniki. Powinni mieć napisane na samochodach NAJLEPSZA SZKOŁA W MIEŚCIE!!!!!!!!!!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »