Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

czwartek, 7 marzec, 2013

Ośrodek Cross jest jedną z najlepszych szkół w Bytomiu, przekonałam się o tym osobiście i gorąco polecam. Pan Darek jest super instruktorem, który nie stresuje jak inni. Egzamin zdany dzięki panu Darkowi. Dziękuję za wszystko i naprawde polecam.

środa, 6 marzec, 2013

Bardzo polecam szkołę jazdy Cross , mimo to że jeździłam z różnymi instruktorami , po wykupionych dodatkowych jazdach u Pana Darka zdałam dzisiaj egzamin :D Dziękuje za wszystkie przydatne rady które dzisiaj wykorzystałam na egzaminie i będę korzystać w przyszłości . GORĄCO POLECAM !

wtorek, 5 marzec, 2013

Witam, polecam wszystkim szkołę jazdy Cross, jeździłam z Panem Darkiem i z Panem Krzyśkiem, wczoraj zdałam egzamin i uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowana do tego żeby już niedługo być kierowcą. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, zajęcia teoretyczne były prowadzone w interesujący sposób, polecam!

środa, 27 luty, 2013

Kurs skończyłam 2 lata temu w innej szkole, ale dopiero teraz pod presją zmiany przepisów zdecydowałam się zdawać egzamin, dzięki dodatkowym lekcjom z Panem Darkiem i Panem Jankiem nauczyłam się jeździć na tyle, że zdałam egzamin za pierwszym razem! a jeszcze 3 tygodnie temu kompletnie nic nie umiałam. Sposób przekazywania wiedzy i zaangażowanie instruktorów okazały się kwintesencją skuteczności. Naprawdę bardzo polecam!!!!

wtorek, 19 luty, 2013

Polecam tą szkołę ponieważ po mimo złych warunków atmosferycznych zdałam prawo jazdy co oznacza,że dobry instruktor wręcz bardzo dobry.Godny polecenia !! :)

poniedziałek, 28 styczeń, 2013

Dzięki Panu Dariuszowi, zdałam egzamin. Gdzie inni instuktorzy nie potrafili mnie nauczyć przez 30 godzin w Tej szkole wystarczyło kilka by egzamin był pozytywny. Pełna polecenia szkoła Dziękuje za wszystkie cenne rady. I jeżeli zdecyduje się na prawo jazdy kat A to tylko w tej szkole

sobota, 15 grudzień, 2012

Mimo tego, że kurs jazdy robiłam w innej szkole i miałam kilku różnych instruktorów, dopiero na dodatkowych jazdach wykupionych w szkole Pana Dariusza nauczyłam się tak naprawdę jeździć samochodem. Pan Dariusz jest bardzo cierpliwą i kompetentną osobą. Zamiast gadać o pierdołach skupia się na nauce jazdy, dawaniu wskazówek i poprawianiu błędów (wszystko oczywiście w przyjaznej atmosferze). Jestem bardzo zadowolona i wszystkim gorąco polecam Pana Dariusza i jego szkołę. Gdybym wiedziała o tej szkole wcześniej to już dawno bym miała prawo jazdy w kieszeni :)

czwartek, 13 grudzień, 2012

Polecam Cross pierwszy egzamin i pozytywny wynik egzaminu nawet w takich warunkach ;)

wtorek, 11 grudzień, 2012

Dzisiaj, mimo trudnych warunków pogodowych, zaliczyłem egzamin praktyczny (na automacie) za pierwszym podejściem. Wszystkim szczerze polecam OSK "CROSS" i pana Dariusza. Pan Dariusz to kwintesencja profesjonalizmu w każdym aspekcie i prawdziwa kopalnia wiedzy na temat tras egzaminacyjnych oraz ewentualnych "pułapek" zastawianych przez egzaminatorów. Przede wszystkim jednak chciałbym wszystkim, bez względu na płeć i wiek, polecić jazdy automatem, które zdecydowanie redukują stres związany z nauką. Poza tym, jazda automatem, to po prostu niesamowity komfort i chyba dlatego Amerykanie od kilkudziesięciu już lat używają praktycznie wyłącznie tylko takiej skrzynii biegów. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

sobota, 17 listopad, 2012

Witam:) W tym tygodniu dołączyłam do grona szczęśliwców którym udało się zdać prawo jazdy, chociaż jeszcze pół roku temu zupełnie nie widziałam się w tej roli... najpierw chłopak mnie namówiła, a potem Ośrodek „Cross” załatwił już całą resztę... na początku przekazanie wiedzy teoretycznej przez pana Darka, który robił wszystko żeby każdy z kursantów dokładnie przyswoił sobie potrzebny materiał, a co ważniejsze żeby go zrozumiał. Zajęcia odbywają się zawsze w dogodnych terminach dla całej grupy. A praktyka? Profesjonalne podejście do kursanta... duża cierpliwość i opanowanie instruktorów... szczególnie jak powtarza się coś już tysięczny raz a jeszcze nie wychodzi:) za co bardzo dziękuje:)... i zwracanie aż do znudzenia uwag na to wszystko co będzie na nas czyhać podczas egzaminu! Jeśli jest się dyspozycyjnym cały kurs można ukończyć bardzo szybko. Więc jeśli jeszcze się wahacie czy spróbować swoich sił to z własnego doświadczenia wiem że warto i bardzo serdecznie polecam ten ośrodek, lepszego chyba nie znajdziecie. Życzę powodzenia!

poniedziałek, 12 listopad, 2012

gorąco polecam Osk cross i pana Macka dzięki niemu pierwszy egzamin i zdany .

piątek, 2 listopad, 2012

Kurs warty każdej złotówki !!! Teoria prowadzona w konkretnej, rzeczowej formule i miłej atmosferze. Praktyka realizowana profesjonalnie i bez zbędnego stresu. Prowadzący kurs p. Darek dzięki długoletniemu doświadczeniu przekazuje kompletą wiedzę praktyczną. Dzięki niemu właśnie poznałam tajniki zawodowe związane z pokonywaniem trudnych elementów infrastruktury drogowej, dzięki czemu z łatwością zdałam egzamin w warunkach wieczornych i w deszczu :) Oczywiście, co jest tu normą egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem :)

wtorek, 23 październik, 2012

Bardzo fajny instruktor, słyszałam ze duzo osob u niego zdaje. Maja dośc duze doswiadczenie to wiedzxa jak dojsc do klienta.

czwartek, 11 październik, 2012

Świetny ośrodek, szybko sie nauczyłam jeździć. Teraz nie mam żadnych problemów na drodze. Lekcje sie odbywały bez żadnego stresu. Zdałam za 1 razem :)

piątek, 13 lipiec, 2012

Witam! W wieku 58 lat zachciało mi się "robić prawo jazdy". Trafiłem do szkoły "Cross" pana Darka. Instruktorzy zatrudnieni przez p.Darka jak i on sam okazali się pełnymi profesjonalistami. Jeździłem z wszystkimi tzn. p.Darkiem, p.Maciejem i p.Krzysztofem. Byli cierpliwi, wyrozumiali i przekazali mi całą swoją wiedzę o jeździe samochodem, pokazali mi zasadzki, na które mogę trafić podczas egzaminu i przygotowali mnie do egzaminu tak, że zdałem za PIERWSZYM razem!!! Wszystkim bardzo dziękuję i polecam szkołę jazdy "Cross"!!!

środa, 11 lipiec, 2012

Parę lat temu zapisałam się na kurs w jednej znanej bytomskiej szkole jazdy,po 15 jazdach uciekłam zrażona do jazdy i zniesmaczona.Po latach idąc za radą taty zdecydowałam się ponownie zacząć przygodę z jeżdżeniem- tym razem w aucie z automatyczna skrzynią biegów.Jedyną szkołą w Bytomiu, która oferuje taki typ kursu jest szkoła Pana Darka.Cena kursu jest niewielka w porównaniu z cenami,które można spotkać w sąsiednich miastach a Pan Darek to przemiły, w pełni profesjonalny, życzliwy i kompetentny instruktor. Dzieki lekcjom z Panem Darkiem polubiłam jazdę i w rezultacie...czekam a odbiór prawa jazdy, na które egzamin zdałam wczoraj:) Panie Dareczku pozdrawiam Pana serdecznie, życzę mnóstwa zadowolonych kursantów i do zobaczenia na trasie!!!

środa, 4 lipiec, 2012

Witam! Z doświadczenia nie ufam reklamom, ale postanowiłam zrobić wyjątek i zarekomendować wszystkim zainteresowanym - przyszłym kierowcom i kierowniczkom:)Ośrodek Nauki Jazdy "Cross" i osobę Pana Darka - instruktora z powołania!!! Kurs nauki jazdy odbyłam w innej szkole, więc miałam możliwość uczyć się u kilku osób i bezapelacyjnie moim faworytem został Pan Darek!:)Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, punktualność i adekwatny poziom stawianych wymagań. Polecam każdemu! Mam nadzieję, że moim komentarzem oraz drogą pantoflową przyczynię się do powiększenia grona szczęśliwych, a przede wszystkim kompetentnych kierowców! pozdrawiam!

czwartek, 28 czerwiec, 2012

Szczerze polecam! Dziś wreszcie, po kilku próbach, zdałem egzamin, jeździłem na automacie co polecam wszystkim których podczas egzaminu zjada nie brak umiejętności ale stres - naprawde jest łatwiej! Miałem wcześniej do czynienia z kilkoma instruktorami z różnych szkół jazdy i było bardzo różnie - jedni byli mili, inni sympatyczni jeszcze inni surowi lub wymagający ale to pan Darek nauczył mnie chyba najwięcej. Jest cierpliwy, kompetentny, spokojny i jednocześnie bardzo konkretny - jazdy z nim dały mi na drodze więcej pewności siebie i tak potrzebny podczas egzaminu spokój. Zdałem po kilkuletniej przerwie za pierwszym podejściem - to chyba najlepsza rekomendacja!

środa, 13 czerwiec, 2012

Witam wszystkich, od poniedziałku jestem kierowcą, zdałam za pierwszym podejściem.Bardzo dziękuję panom instruktorom za cierpliwość i wyrozumiałość. Miałam przyjemność jazdy z panem Darkiem i z panem Krzysiem są profesjonalistami.Polecam wszystkim szkołę Cross. Pozdrawiam serdecznie Monika F.

poniedziałek, 11 czerwiec, 2012

Bardzo marzyłam o tym, aby stać się niezależną i móc jeździć samochodem. Udało się!!! :)
A dzięki lekcjom prowadzonym przez Pana Darka odbyło się to w miłej, spokojnej atmosferze. Polecam naukę na automatycznej skrzyni biegów, gdyż znacznie zwiększa to komfort jazdy i jest się bardziej świadomym uczestnikiem ruchu drogowego, a także Szkołę Nauki Jazdy Pana Darka jak i samego sympatycznego instruktora - pełen profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość i wiara w kursanta.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »