Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

niedziela, 13 maj, 2012

Miłe i sympatyczne podejście do kursanta, elastyczne godziny jazd oraz solidna nauka na najwyższym poziomie - to oraz wiele innych zalet kursu można wymieniać. Zdecydowanie polecam :)

środa, 9 maj, 2012

Dzięki Panu Dariuszowi jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy kat. A Polecam, naprawdę dobra szkoła :)

wtorek, 8 maj, 2012

Bardzo dobry osrodek, elastyczne godziny, mile i profesjonalne podejscie oraz rzetelna nauka bez jakichkolwiek problemow,
Serdecznie polecam

piątek, 30 marzec, 2012

Od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy. Egzamin zdałam przy pierwszym podejściu,a zawdzięczam to Panu Maćkowi! Jest profesjonalistą oraz świetnym instruktorem.Dziękuję za indywidualne podejście do przyszłej "młodej" uczestniczki ruchu,wyrozumiałość,cierpliwość oraz świetne poczucie humoru! Wszystkim polecam Cross. Pozdrawiam serdecznie! :)

wtorek, 27 marzec, 2012

Dziekuje panie Darku za te szkolenia. Jestem zadowolony i cieszę się, że mogłem skorzystać z tej okazji. Panu Bogu niech będzie chwała. Pozdrawiam ks, Andrzej

wtorek, 20 marzec, 2012

Dziękuje za naukę polecam Cross pierwszy egzamin i zdany

czwartek, 15 marzec, 2012

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i dużo cierpliwości :)

wtorek, 13 marzec, 2012

Zdałam egzamin , prawo jazdy robiłam bardzo długo - 3 lata, u pana Darka nauczyłam się jeździć , aby zdać egzamin, zachęcał, mobilizował i dodawał otuchy.Profesjonalne podejście i cierpliwość instruktora doprowadziło do happy end'u :).Polecam wszystkim zainteresowanym.

poniedziałek, 5 marzec, 2012

Serdecznie polecam ,,Cross". Wreszcie udało mi się zdać egzamin. Podchodziłam już kilkakrotnie, ale dopiero po zmianie szkoły i kategorii na B-automat udało się. Muszę zaznaczyć, że wcześniej próbowałam na manualnej, ale nie wychodziło i dopiero za namową męża i po poszukiwaniach w necie znalazłam szkołę ,,Cross", która jako jedyna w Bytomiu ma automat. Wszystkim zniechęconym polecam automaty. Ułatwiją życie i gwarantują zdanie egzaminu już za pierwszym razem. Ddodatkowo pan Dariusz jest szalenie sympatycznym i profesjonanym nauczycielem,któremu serdecznie dziękuję za naukę.

czwartek, 16 luty, 2012

Zdałam! Dzisiaj w koszmarnych warunkach drogowych. Jzdy doszkalające u Pana Darka i wczorajsza godzina w ekstremalnych pozwoliły mi zdać. Wczorajsze zakopanie się w zaspie pozwoliły dzisiaj " odkopać się " i opanować sytuację.
Metoda opracowana przez Pana Darka parkowania równoległego niezawodna i prosta-dzisiaj przydała się dwukrotnie!
Profesjonalizm, życzliwość i "wiara" w kursanta. Wiele baaardzo cennych uwag dotyczących techniki prowadzenia samochodu i zachowania w trudnych sytuacjach.
Pozdrawiam i dziękuję!

poniedziałek, 13 luty, 2012

Jestem bardzo zadowolona z jazd doszkalających w tym ośrodku, zarówno Pan Darek, jak i Pan Maciek to profesjonaliści. Dzięki jazdom z nimi byłam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu i nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Gorąco polecam.

środa, 8 luty, 2012

Bardzo gorąco dziękuję i polecam Pana Darka. Jeśli chodzi o naukę jazdy to jest to profesjonalista w każdym calu, no i oczywiście ma anielską cierpliwość. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy mają zamiar zapisać się na kurs prawa jazdy lub dokupić dodatkowe godziny. Niezależnie od pogody miła atmosfera gwarantowana!

sobota, 4 luty, 2012

Bardzo polecam pana Darka bardzo miły pan,cierpliwy itp kurs u niego był strzał w dziesiątkę pierwsze podejście do egzaminu i zdany naprawdę polecam pana Darka

wtorek, 24 styczeń, 2012

Polecam ośrodek "Cross", Pan Darek jest świetnym instruktorem, który bez problemu przygotuje do zdania egzaminu :)
Pierwszy egzamin 13.01.2012 negatywny z własnej winy ,drugi 24.01.2012 pozytywny :)
Dziękuje Panie Darku za świetne przygotowanie ,cierpliwość i super atmosferę na jazdach!

środa, 18 styczeń, 2012

Polecam wszystkim tą szkołę jazdy, 3 lekcje z panem Darkiem dały naprawdę znakomite efekty. Pan Darek jest przesympatyczną osobą ,która bardzo dobrze zna się w swoim fachu. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem. Pełen profesjonalizm i same pozytywy !
Pozdrawiam

wtorek, 10 styczeń, 2012

Witam wszystkich zainteresowanych kursantów,
którzy być może, podobnie jak ja, prawie zrezygnowani po kilkukrotnych próbach zdania prawa jazdy,w różnych ośrodkach szkolenia, postanowili odwiedzić TĘ STRONKĘ w poszukiwaniu nadziei.
Dziś miałam egzamin w WORD wynik pozytywny!u Pana Dariusza za pierwszym razem. Do teraz nie mogę w to uwierzyć.
Podpisuje się do moich poprzedników tu na forum, do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pana Dariusza i jego ośrodka szkolenia.
Z Panem Dariuszem nauka jazdy jest bezstresowa, w miłej atmosferze, z wykorzystaniem fachowej wiedzy i wielu cennych wskazówek.
Serdecznie polecam!

środa, 30 listopad, 2011

Chciałabym podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość podczas mojej nauki jazdy samochodem, która pozwoliła mi z pozytywną oceną zaliczyć egzamin państwowy. Bardzo polecam wszystkim przyszłym kursantom ten ośrodek i Pana Dariusza.

środa, 23 listopad, 2011

Po wielu poszukiwaniach wreszcie znalazłam OSK Cross, gdzie mogłam kontynuować naukę jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów. Nauka ta była zdecydowanie łatwiejsza gdyż operuje się tylko pedałem gazu i hamulca - można więc bardziej koncentrować się na samej jeździe. Ponadto p. Darek jako instruktor jest wysoce profesjonalny, cierpliwy i wyrozumiały dla kursantów. Bardzo polecam!

sobota, 19 listopad, 2011

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o ośrodku "Cross"
Serdecznie polecam Pana Dariusza, bo jest fantastycznym
nauczycielem. Cechuje go pełen profesjonalizm, zarówno
w przekazywaniu wiedzy teoretycznej jak również praktycznej!
Do tego jest miły, sympatyczny i cierpliwy.
Do egzaminu podchodziłam 3 razy, dopiero po wykupieniu lekcji
u Pana Darka udało mi się zdać.
Raz jeszcze gorąco polecam ten ośrodek, zarówno na skrzynię manualną
jak również automatyczną-na której zaliczyłam egzamin :-)
Pozdrawiam Panie Dariuszu :-)

czwartek, 3 listopad, 2011

Serdecznie polecam:) prawo jazdy robiłam bardzo długo, jazdy wykupywałam w różnych ośrodkach, natomiast tylko u Pana Darka nauczyłam się tak jeździć, aby zdać egzamin :)
Pan Dariusz Sympatyczny, CIERPLIWY człowiek, któremu bardzo chciałam podziękować za naukę :) oczywiście numer OSK " Cross" już mają wszyscy moi znajomi :) i to właśnie tam będą uczyć się jazdy:) polecam wszystkim zainteresowanym :)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »