Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

czwartek, 20 październik, 2011

Pragnę podziękować za bardzo miłą atmosferę i bardzo kompetentne przygotowanie do egzanimu jak i bardzo dobre metody nauczania. Zdałam za 1 razem, bezstresowo. Polecam bardzo gorąco.

czwartek, 20 październik, 2011

Serdecznie polecam Ośrodek "Cross". Dzięki Panu Darkowi zdałam prawo jazdy kat. B
Pan Darek swietnie przygotowal mnie do egzaminu,testy zrobiłam jako pierwsza,
a jazdy to była tylko formalność dostawałam od egzaminatora same pochwały,tak że jak ktoś chce mieć prawko szybko i bezstresowo to polecam tylko pana Darka.
Dziękuje i pozdrawiam pana Darka.

wtorek, 4 październik, 2011

POLECAM WSZYSTKIM MOIM ZNAJOMYM PANA DARKA BO JAK WIEMY NAJLEPSZA REKLAMA TO POCZTA PANTOFLOWA.PAN DAREK MA TAKIE SAMO AUTO JAK NA EGZAMINIE.JEST BARDZO CIERPLIWY WYROZUMIAŁY I TOLERANCYJNY JAK BY PROWADZIŁ WYKŁADY NA UCZELNI TO BY DOSZEDŁ DO PROFESORA.JAZDY Z PANEM DARKIEM TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ NAWET JAK KTOŚ ZAJEDZIE NAM DROGĘ TO NIE TRĄBI NA NIKOGO NIE WPROWADZA NERWOWEJ ATMOSFERY PO PROSTU INSTRUKTOR Z POWOŁANIA-PASJONNAT NAUKI JAZDY

czwartek, 22 wrzesień, 2011

Witam wszystkich serdecznie. Mam 42 lata jestem świeżo po dzisiejszym egzaminie na kat. A. Mimo mojego podeszłego wieku Pan Darek przygotował mnie do egzaminu tak dobrze, że zdałem go za pierwszym razem bez żadnego problemu. Polecam ten ośrodek bo naprawdę warto. Sympatycznie, profesjonalnie, ale przede wszystkim skutecznie!

sobota, 17 wrzesień, 2011

Prawo jazdy kategori "A" zdobyte jednym bezstresowym egazminem dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do niego przez szkołe nauki jazdy "CROSS". Polecam jak najbardziej gdyz trudno trafic na instruktorow, którzy przekazuja wiedze z pasja i zaangazowaniem.

poniedziałek, 12 wrzesień, 2011

Szczerze polecam!!! Pan Dariusz jest świetnym instruktorem!!!! Zdałam za pierwszym razem !

niedziela, 11 wrzesień, 2011

Polecam wszystkim ośrodek cross! Pan Darek jest cierpliwym i rzetelnym nauczyciele. Świetnie prowadzi lekcję teorii, wspomina dużo o błędach jakie można popełnić podczas egzaminu, co pomaga w tym aby ich nie zrobić. Lekcje praktyczne to sama przyjemność, zawsze było szkoda jak się kończyły:) Egzamin zdałam za drugim razem, a pierwszy oblałam tylko i wyłącznie ze swojej winy:) Świetne przygotowanie do egzaminu GWARANTOWANE!

wtorek, 29 marzec, 2011

Zdecydowanie polecam tę szkołę. Miałam jazdy tylko z Panem Darkiem - człowiek anioł, cierpliwy i wyrozumiały, do tego bardzo dobrze uczy

poniedziałek, 7 marzec, 2011

Bardzo polecam ośrodek jak i samego instruktora pana Darka, który jest cierpliwy, profesjonalny, a zarazem bardzo wyrozumiały.

piątek, 18 luty, 2011

O tym Osrodku Szkolenia Kierowcow mozna powiedziec tylko jedno-Jest Najlepszy.

czwartek, 7 październik, 2010

Pan Dariusz ma super podejście i porządnie uczy. Zero stresu, pełen profesjonalizm.:)Polecam gorąco. To bardzo rzetelny i solidny instruktor.Szczerze Polecam :)

piątek, 17 wrzesień, 2010

Polecam!!!!!! Pan Darek to cierpliwy Instruktor tłumaczy i uczy bardzo dobrze wiem bo zdałam za pierwszym razem.:)

wtorek, 14 wrzesień, 2010

Polecam, szkoła na poziomie. Profesjonalne podejście do szkolenia , bez przykrych niespodzianek i wygórowanych cen ! Pan Darek-instruktor jest do dyspozycji każdego i idzie na rękę co do godzin, jazdy nawet w niedzielę.Do tego jest przyjaźnie nastawiony.Polecam!

wtorek, 24 sierpień, 2010

Bardzo profesjonalna obsługa, Pan Dariusz to wyjątkowo cierpliwy instruktor,. Szczerze polecam!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16