Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

sobota, 10 czerwiec, 2017

OSK CROSS to najlepszy wybór, nie tylko dla osób skupionych na uzyskaniu prawa jazdy, ale także dla osób, które potem muszą sobie same radzić i po prostu chcą zostać dobrym kierowcą i rozwinąć skrzydła za kierownicą :). Dziękuję Panie Darku za Pana otwartość, serdeczność i wsparcie i za fantastycznie przeprowadzone zajęcia z teorii! Panie Heniu jest Pan po prostu bezkonkurencyjny. Dziękuję za Pana cierpliwość, stoicki spokój, wiarę w kursanta i niesamowite zaangażowanie!!! Dziękuję OSK CROSS. Polecam wszystkim!!!

niedziela, 28 maj, 2017

Z całego serca polecam Ośrodek Szkoleniowy "Cross". Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem w 100% (74/74). Praktyczny przy drugim podejściu, niestety za pierwszym razem sama sobie byłam winna. Chciałam bardzo podziękować pany Darkowi za wspaniałe przygotowanie teoretyczne, oraz panu Jankowi za cierpliwość i cudowne przygotowanie praktyczne. Nigdy bym nie pomyślała, że na egzamin można iść z uśmiechem na twarzy, a jednak. Polecam.

czwartek, 25 maj, 2017

Witam. Polecam jak najbardziej. Profesjonalne podejscie do nauki. Pozdrawiam wlasciciela Darka ktory wyszkolil mnie bardzo dobrze na kat A. Szkola godna polecenia :-)

czwartek, 18 maj, 2017

Mogę szczerze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Wykłady były świetnie prowadzone przez Pana Darka i warto na nie chodzić. Jeżeli chodzi o jazdy Pan Darek dał mi wiele cennych wskazówek, które potem wykorzystałam na egzaminie. Co prawda zdałam za drugim razem. Oblałam pierwszy z własnej winy, ale po drugim mogłam spokojnie zadzwonić i powiedzieć że tym razem mam dobre wieści. Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierowców. Wiem to ja, wie to moja przyjaciółka Julia, która zdała za pierwszym razem, wie to jej kuzyn i wujek i to oni mi polecili ten ośrodek i nie żałuję wyboru. Panie Darku bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość a także za czas poświęcony na moją naukę. Uczył mnie Pan od podstaw, bo w życiu nie miałam styczności z samochodem i teraz dzięki Panu czekam na odbiór prawa jazdy. Bardzo dziękuję

środa, 10 maj, 2017

Viola Egz.teoretyczny zdany za pierwszym razem (74/74).:) Egz.praktyczny zdany wczoraj- za pierwszym razem.:) Dziękuję bardzo Panu Darkowi za profesjonalne, interesujące i bezstresowe wykłady.I solidne zarządzanie Ośrodkiem.:)I konkurencyjne ceny, szczególnie za kurs i jazdy na automacie.To wciąż nowość.:) Panie Heniu,nie znajduję słów,żeby wyrazić swoją ogromną wdzięczność za przygotowanie mnie tak dobrze do egzaminu praktycznego.Dziękuję z całego serca za niezwykłą wprost cierpliwość, anielski spokój, poczucie humoru, szarmanckość,wiarę w ludzi, nieustającą pozytywną motywację i inspirację, a przede wszystkim za ogromny dar w przekazywaniu wiedzy w tak umiejętny sposób, tj.jasny, szybki i przyjazny, a zarazem niezwykle precyzyjny.Dziękuję również za to, że jest Pan z tej samej pedagogiczno - egzaminacyjnej bajki.:) Dziękuję jeszcze raz za wczorajszy egzamin.I za to, ze był Pan tam ze mną.:)Sercem i emocjami.:)Ale przede wszystkim dziękuję za to, że miałam ogromny zaszczyt, przyjemność i szczęście być kursantką instruktora idealnego. OSK "Cross" zdecydowanie polecam.

wtorek, 25 kwiecień, 2017

Ośrodek Szkoleniowy " Cross" wybrałam ze względu na fakt,iż pracuje w nim Pan Janek Kozłowski.O Panu Janku dowiedziałam się od mojego Narzeczonego,który prawie 20 lat temu spotkał go na takiej samej drodze.Tak On,jego znajomi no i teraz już ja podzielamy opinię,że jest wspaniałym instruktorem. Pan Janek posiada ogromną wiedzę ,cierpliwość oraz nabyte przez lata doświadczenie,które potrafi przekazać w idealny sposób kursantom. Dziś jest mój szczęśliwy dzień!!! Na twarzy Pana Janka było widać szczery uśmiech i radość ,którą podzielał ze mną. Bardzo dziękuję Panu Jankowi i polecam takiego instruktora wszystkim nowym kursantom :) Do podziękowań dołącza się mój Narzeczony Rafał oraz całe grono znajomych ,którzy z radością przyjęli fakt ,że Pan Janek po tylu latach nadal naucza z tym samym zaangażowaniem :)

wtorek, 25 kwiecień, 2017

witam , Polecam zdalem za 1 razem teoria i praktyka :) Pan Darek najlepszy instruktor !!! .Pozdrawiam Patryk :)

niedziela, 23 kwiecień, 2017

Przy wyborze Ośrodka Szkoleniowego, kierowałam się opiniami innym i absolutnie się nie zawiodłam ! :D Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalne przygotowanie do egzaminu: 1) Panu Darkowi, który w przystępny i przezabawny sposób wyłożył fachową i rzetelną wiedzę 2) Panu Jankowi i Panu Heniowi - za cierpliwość, wyrozumiałość, "łopatologiczne" wytłumaczenie manewrów, cenne wskazówki... Dodatkowo dziękuję serdecznie Panu Heniowi za rozmowę przed egzaminem, to dzięki wierze w moje umiejętności udało mi się wreszcie zdać :)

czwartek, 13 kwiecień, 2017

Polecom pana Henryka w dwie godz przed egzaminem skorygowol moje bledy,wynik pozytywny na egzaminie za pierwszym prazem.pozdrowienia

środa, 12 kwiecień, 2017

Dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem dzięki instruktorowi Panu Henrykowi który jest święty ,pojechał ze mną na egzamin kibicować mi i czekał póki nie skończę ! Polecam każdemu takiego instruktora, miałam z nim 4h a nauczył mnie wszystkiego ! Jestem mega wdzięczna

czwartek, 6 kwiecień, 2017

Świetny ośrodek Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem!Pan Darek profesjonalnie tlumaczyl teorie,a Pan Henryk super instruktor spokojny,cierpliwy,bardzo zaangażowany.Gdy mialem egzamin przyjechał kibicować ! Lepiej trafić nie mogłem! A mam porównanie z innymi ośrodkami!

wtorek, 28 marzec, 2017

Polecam OSK "Cross". Świetne szkolenie ,teoria z Panem Dariuszem zrozumiała ,profesjonalna i z humorem .Praktyki z Panem Heńkiem były bardzo kształcące,cierpliwy i chyba bez nerwów instruktor,polecam wszystkim jazdy z Panem Heńkiem.

sobota, 18 marzec, 2017

Bardzo polecam szkołę jazdy OSK ,,Cross". Jestem zadowolony z części teoretycznej prowadzonej przez Pana Dariusza. Prowadzi wykłady w sposób zrozumiały i profesjonalny. Natomiast część praktyczną miałem przyjemność z Panem Heniem, który jest osobą wyrozumiałą, cierpliwą, potrafi wiele swojej wiedzy przekazać kursantom. Wytłumaczy, pokaże i nauczy wszystkich przepisów i manewrów o których nie mamy zielonego pojęcia. Wszyscy instruktorzy nakierują Cię na trasy, którymi jeździ się na egzaminie państwowym. Zdałem za drugim razem dzięki Panu Heniowi. Jest wielki !! :) Pozdrowienia dla ,,Balbinki" i ,,pacjentów na pasach".

niedziela, 5 marzec, 2017

Szczerze polecam! Egzamin kategorii B zdany za drugim podejściem. Kurs przeszłam z panem Darkiem, który jest bardzo dobrym i cierpliwym instruktorem, potrafi gruntownie nauczyć podstaw, jak i tych bardziej skomplikowanych manewrów. Dodatkowe jazdy odbyłam z panem Heniem, który jako instruktor pojawiający się na egzaminach, wie czego egzaminator oczekuje od zdającego i pod tym kątem naucza. Jazdy odbywały się dokładnie w tych miejscach, których można się spodziewać na egzaminie. Jak najbardziej polecam!

wtorek, 28 luty, 2017

Pan Henio najlepszy instruktor ! Polecam !mialem doczynienia z wieloma instruktorami ale przygotowanie bylo tu najlepsze ! Pan Henio numer 1 !

sobota, 11 luty, 2017

Wszystko zdane z pierwszym razem! Nauka tutaj była przyjemnością, świetne przygotowanie i doskonały sposób prowadzenia zajęć teoretycznych przez pana Dariusza oraz praktycznych przez pana Henryka. Najbardziej podobało mi się tu indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. Polecam każdemu, kto marzy o bezstresowym zdobyciu prawa jazdy kategorii B.

czwartek, 26 styczeń, 2017

Szczerze polecam ten ośrodek! Mimo że byłem trudnym kursantem, ostatecznie zdałem wszystko za pierwszym razem.

piątek, 20 styczeń, 2017

Polecam ten ośrodek - Pan Dariusz to bardzo cierpliwy, wyrozumiały nauczyciel. Jest profesjonalistą, nauczyłby jeździć nawet najmniej ogarniętego kierowcę, o czym sam się przekonałem. Egzamin teoretyczny zdałem bezproblemowo, pomimo niewielkiego wkładu wysiłku w naukę przepisów. Jazdy były czystą przyjemnością - ich cena jest przystępna w porównaniu do innych ośrodków, a terminy ustalane wspólnie z Panem Dariuszem zawsze pasują kursantowi. Jeszcze raz gorąco polecam OSK Cross i dziękuję za 46 godzin jazd, dzięki którym udało mi się przebrnąć przez egzamin praktyczny.

poniedziałek, 16 styczeń, 2017

Zdecydowanie polecam ! Część teoretyczna minęła w bardzo przyjemnej atmosferze! Pan Darek ma niebywały talent do przekazywania wiedzy. Natomiast jazdy .... Będę tęsknić za przecudownym i przekochanym panem HENIEM!! Człowiek o niesamowitych pokładach cierpliwości, życzliwości i poczucia humoru! Pan Henio pokazał mi wszystkie podchwytliwe sytuacje na drodze, wszystkie dziwne skręty i miejsca parkowania. Dzięki Niemu zdałam egzamin, podczas którego jeździłam właśnie tam, gdzie były wszystkie pułapki. Dziękująca Balbina, pacjenci na pasach i zajadanie się cukierkami wykorzystując infrastrukturę .... wszystko to na zawsze pozostanie w mojej pamięci ! :) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dyspozycyjność sprawiły, że polecę OSK CROSS każdemu ! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z całego serducha!

wtorek, 3 styczeń, 2017

Zdałem dziś za pierwszym podejściem egzamin kategorii B! Dzięki praktycznym poradom pana Janka, który dobrze przygotował mnie do trasy egzaminacyjnej i wskazał kilka "ciekawych" miejsc-pułapek udało się przejść egzamin bez większego stresu. Samo szkolenie również nie było stresujące, a pan Janek uczył nie tylko jak zdać egzamin, ale także dawał wskazówki, które z pewnością przydadzą mi się na przyszłość. Kurs teoretyczny również oceniam wysoko - pan Darek, który go prowadził posiada dar dydaktyczny, co jest ważne, bo od wielu znajomych słyszałem, że "teoria to zło konieczne", trzeba to przemęczyć, a niektóre OSK traktują ją po macoszemu, bo niby wszystko jest i tak w książce. Tutaj jest odwrotnie. Z pewnością będę polecał OSK CROSS każdemu! Dziękuję!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »