Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

wtorek, 17 listopad, 2015

Niesamowity ośrodek. Kurs w OSK CROSS jest po prostu przyjemnością.Świetne przygotowanie teoretyczne przez Pana Darka.Dziękuję Panie Darku, teoria zdana z maksymalną ilością punktów. Natomiast Pan Janek sprawił,że niemożliwe stało się możliwe.Jego doświadczenie,wiedza oraz sposób jej przekazywania sprawiły,że uwierzyłam w siebie.Dowodem na to jest zdany wczoraj egzamin i słowa EGZAMINATORA: Bardzo profesjonalne przygotowanie, WYNIK POZYTYWNY. Dziękuję Panie Janku.

piątek, 6 listopad, 2015

Kategoria "B", teoria i praktyka zdane za pierwszym razem.Na wykładach panuje miła atmosfera, wszystko jest dokładnie omawiane i tłumaczone. Na jazdach instruktorzy wykazują się ogromną cierpliwością, co jest bardzo ważne :) oraz mają podejście do kursanta. Dziękuję wszystkim instruktorom za cierpliwość do mnie i polecam gorąco ten ośrodek.

czwartek, 5 listopad, 2015

Kategoria "B" - teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem ! Nie udałoby się to gdyby nie bardzo dobre przygotowanie mnie ze strony ośrodka! Bardzo dobra technika uczenia, dużo cierpliwości i miła atmosfera! Bardzo dziękuje i pozdrawiam wszystkich instruktorów!

poniedziałek, 2 listopad, 2015

Zdawałam na kategorię "B". Wynik pozytywny ;-) Serdecznie dziękuję P. Darkowi i P. Jankowi za pokłady cierpliwości i za świetne przygotowanie do egzaminów. Instruktorzy podchodzący do każdego indywidualnie, dający z siebie 100% zaangażowania i wsparcia. Gorąco polecam profesjonalny Ośrodek "Cross" każdemu przyszłemu kierowcy. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam

czwartek, 29 październik, 2015

Dziękuję p.Darku za to że nauczył mnie pan jeździć pomimo że byłam oporna na wiedzę, za cierpliwosc i wyrozumialosc.Dziękuję i każdemu polecam

środa, 28 październik, 2015

Kategoria "B". Świetna szkoła bardzo dobrzy instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym razem na 6+ :D

poniedziałek, 19 październik, 2015

Zdawałem na kategorie B. Bardzo polecam tą szkołę. Pan Darek świetnie tłumaczy teorie a pan Janek równie świetnie uczy praktyki. Polecam w 100%

piątek, 16 październik, 2015

Kategoria "B", egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Szkolenie teoretyczne i praktyczne na bardzo wysokim poziomie.Polecam :)

środa, 14 październik, 2015

Zdawałem kategorię "A", egzamin teoretyczny za drugim razem, praktyczny za pierwszym. Dzięki wielkie dla Krzysztofa za naukę od podstaw i cierpliwość, mimo mojego przerywania szkolenia, i nauki "od nowa". Polecam z czystym sumieniem. :)

sobota, 26 wrzesień, 2015

Prawo jazdy kategorii A zdane za pierwszym razem. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Pozdrowienia dla Krzyśka (który ma większe wymagania niż na egzaminie). Gorąco polecam.

środa, 23 wrzesień, 2015

Prawo jazdy kategorii A zdane za pierwszym razem. Kurs teoretyczny jak i praktyczny został przeprowadzony szybko i sprawnie. Szczególne podziękowania należą się p. Krzyśkowi, dzięki niemu egzamin praktyczny nie mógł niczym zaskoczyć. Ośrodek "Cross" jest naprawdę warty polecenia.

wtorek, 22 wrzesień, 2015

Kategoria A - kurs prowadzony szybko, sprawnie i profesjonalnie. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany przy pierwszym podejściu. Szczególne podziękowania dla Krzyśka. Pozdrawiam

niedziela, 20 wrzesień, 2015

Kategoria A - super instruktorzy, kurs zrobiony błyskawicznie, egzamin to formalność - jedynie trzeba powalczyć z własnym stresem ;-)

czwartek, 17 wrzesień, 2015

Prawo jazdy kat A Plac zdany za pierwszym razem. Dużo paniki ale przygotowanie robi swoje. Podziękowania dla Krzyśka.

niedziela, 13 wrzesień, 2015

Pragnę podziękować Panu Darkowi za zajęcia teoretyczne, które były zrozumiałe i prowadzone w interesujący sposób; zajęcia praktyczne również godne polecenia, ponieważ dzięki Panu Darkowi cały egzamin zdałam za pierwszym razem. Polecam wszystkim ośrodek "Cross", jest najlepszy. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję ! :)

piątek, 28 sierpień, 2015

Cały kurs przebiegł błyskawicznie. Zajęcia teoretyczne z panem Darkiem rewelacja nie szło się na nich nudzić. Zajęcia praktyczne z panem Jankiem to sama przyjemność, nic tylko jeździć. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam bardzo ośrodek "CROSS" nie ma lepszej szkoły niż ta :)

wtorek, 11 sierpień, 2015

Najlepsza szkoła jaką znam - polecam każdemu!

piątek, 7 sierpień, 2015

Rewelacja! Teoria prowadzona przez pana Darka - wszystko bylo jasne, logiczne, zrozumiale. Praktyka z panem Darkiem - idealne przygotowanie do egzaminu! Kurs zlecial blyskawicznie, pan instruktor wykazywal sie ogromna cierpliwoscia i spokojem, idealne podejscie do kursanta :) Jestem ogromnie zadowolona z OSK Cross i moge kazdemu go polecic z czystym sercem! Nauka pod okiem pana Darka byla przyjemmnoscia, rowniez mialam okazje jezdzic z panem Jankiem, takze swietne podejscie do kierujacego. Polecam obu panow instruktorow i caly OSK, wlasnie jestem po zdanym egzaminie, moje pierwsze podejscie, z teorii max punktow, praktyka rowniez bardzo przyjemna, niczym mnie egzaminator nie mogl zaskoczyc po takim przeszkoleniu :) Moge tylko powiedziec DZIEKUJE za tak wspaniale przygotowanie :)

poniedziałek, 27 lipiec, 2015

Kategoria ,,A" zdana za pierwszym razem w Katowicach.Ośrodek ,,CROSS" jak najbardziej godny polecenia.

wtorek, 21 lipiec, 2015

NAJLEPIEJ pod słońcem. Perfekcjonizm, profesjonalizm i zrozumienie przyszłego kierowcy to główne domeny tego ośrodka. Zdobywanie wiedzy na wykładach Pana Darka to sama przyjemność, wysoki poziom przekazywanej wiedzy, wyrozumiałość i elastyczność w wypadku gdy kogoś ominą zajęcia. W cenie kursu Pan Darek oferuje bezpłatny udział wykładach w ramach powtórzenia teorii. Świetna sprawa! Jazdy z Panem Jankiem rewelacja. Idealne połączenie doświadczenia, cierpliwości oraz życzliwości. Z Panem Jankiem żadna trasa nie była mi straszna :) Miałam również okazję jeździć z Panem Darkiem i jest to również świetny instruktor :) Wszystkim przyszłym kierowcom serdecznie polecam podjęcie kursu w Crossie. Zawsze będę mile wspominać, dziękuję bardzo zarówno Panu Darkowi i Panu Jankowi. Wiele Panom zawdzięczam!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »