Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

poniedziałek, 12 maj, 2014

Kat. A ! Polecam ośrodek szkolenia Cross! Zgadzam się z poniższym wpisem, na 10 osób 3 os. zdały egzamin praktyczny a dwie od Pana Darka! W tym i ja ;) Wszystko jak należy, nie ma się do czego doczepic! Pełna "profeska" ;) Polecam !

piątek, 9 maj, 2014

Polecam ośrodek szkolenia Cross, Instruktorzy podchodzą do swojej pracy bardzo profesjonalnie, na dziesięć osób z grupy egzamin zdały trzy - w tym dwie po szkole Pana Darka:) Jeszcze raz polecam :))

piątek, 9 maj, 2014

Wykupiłem sobie 4h lekcji aby przygotować się na egzamin bez całego kursu. Jestem bardzo zadowolony. Instruktor Pan Jan Kozłowski wykazał się ogromną wiedzą, cierpliwością i profesjonalizmem w nauczaniu. Przerobiliśmy wszystkie elementy, które są na egzaminie. Na placu i w mieście. Zdałem egzamin za pierwszym razem bez żadnego błędu. Jestem bardzo zadowolony z wybrania tej szkoły nauki jazdy i zdecydowanie ją polecam !!!

sobota, 26 kwiecień, 2014

Jestem osobą, która nigdy nie wyraża opinii na internecie.Jednak ten Ośrodek " Cross " w szczególności zasługuje na Najlepszą opinię. Pan Janek bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu i zdałam za 2 razem , gdyż pierwsze podejście oblałam z własnego głupiego błędu. Ten Pan jest bardzo miły, cierpliwy i wspaniale tłumaczy .Widać , że tym instruktorom zależy na tym by dobrze nauczyć i sumiennie przykładają się do swojej pracy . Jestem Bardzo zadowolona , że zdecydowałam się tam pójść. Bardzo dziękuję za przygotowanie . z czystym sumieniem GORĄCO POLECAM !!

czwartek, 24 kwiecień, 2014

Bardzo bardzo polecam!!! Zapisz się do tego ośrodka a nie pożałujesz. Pan Janek bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu. Efekt ? wszystko zdałem za pierwszym razem :)Instruktorzy są mili, cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą.

sobota, 19 kwiecień, 2014

Bardzo goraco polecam Osrodek Cross. Z powodu przekroczenia 24 punktow bylem zmuszony zdawac ponownie egzamin. umowilem si ena 5h jazdy z p. jankiem, ktory pokazal mi wszystkie "chwyty" egzaminatorow. Bylem swietnie przygotowany i zdalem za pierwszym razem, mimo, ze egzaminator szukal na mnie "haka". Na koniec powiedzial: "Widac, ze korzystal Pan ze wsparcia instruktora...". usmiechnalem sie tylko bardzo zadowolony, poniewaz obawialem sie, ze mnie obleja z powodu punktow.

piątek, 18 kwiecień, 2014

Chciałam wszystkim polecić ośrodek Cross. Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem. Egzaminator zapytał się: "Który to Pani egzamin" Odpowiedziałam: „Pierwszy”, Egzaminator na to: „ Jest Pani bardzo dobrze przygotowana”. Mimo mojej ciężkiej nogi, Pan Darek sprawił cuda, że się udało. Zapraszam wszystkich do tego ośrodka, instruktorom w tej szkole bardzo zależy, żeby nauczyć. Zarówno jeżeli chodzi o teorie i praktykę. Poświęcają dużo czasu na rzeczy, które sprawiają największą trudność. Panie Darku jeszcze raz bardzo dziękuje, że zmienił mnie Pan w kierowcę i za Pana cierpliwość do mojej osoby. :):)

wtorek, 15 kwiecień, 2014

Bardzo fajna szkoła! jeśli chodzi o KAT A jest motor taki jak na egzaminie, Pan Dariusz ma profesjonalne podejście do kursanta, stara się w opanowaniu nauki placu manewrowego. Duży plus za możliwość jazd w dogodnych godzinach. Dziękuje i polecam!

piątek, 4 kwiecień, 2014

Polecam gorąco tą szkołę!! Podejście instruktorów do uczniów jest profesjonalne + do tego są mili, wyrozumiali, można z nimi porozmawiać podczas jazd (jeżeli masz jakieś wątpliwości śmiało o nich mówisz instruktorowi a on Ci wszystko wytłumaczy). Nauka teorii jak i praktyki jest perfekcyjna nie ma żadnego problemu żeby tą wiedzę przyjąć. Co tu więcej powiedzieć? Sprawdź sam! :D

poniedziałek, 31 marzec, 2014

Super szkoła zarówno pod względem teorii jak i samych jazd. Instruktorzy uprzejmi, serdeczni dbają o to by kursant zrozumiał podejmowane tematy podczas zajęć. Wiedza przekazywana jest w przystępny i zrozumiały dla wszystkich sposób. Nic tylko polecić tą szkołę. :)

środa, 26 marzec, 2014

Chciałem bardzo podziękować szkole jazdy CROSS za doskonałe przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego :) Dziękuję przede wszystkim panu Darkowi za poświęconą cierpliwość i rozwianie obaw przed egzaminem.Zawsze służył radą i znakomicie wspierał oraz podnosili na duchu,przez co uwierzyłem,że uda mi się zdać ten egzamin :) Oczywiście zdałem. Zdecydowanie polecam szkolę CROSS wszystkim przyszłym kierowcą :) Jeszcze raz dziękuje za wspaniale spędzony czas.

wtorek, 11 marzec, 2014

Szczerze i bardzo POLECAM ośrodek szkolenia kierowców CROSS! Dzięki panu Jankowi egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem! Teoria z panem Darkiem ZROZUMIAŁA, miła i przyjemna :) Jeszcze raz polecam :)

środa, 26 luty, 2014

GORĄCO POLECAM !! Teoria w wydaniu Pana Darka jest prosta, łatwa i przyjemna natomiast dla Pana Janka medal za cierpliwość w czasie nauki jazdy. Obaj Panowie doskonale przygotowują do egzaminów co daje znakomite efekty.

piątek, 21 luty, 2014

Serdecznie polecam ten Ośrodek instruktorzy bardzo kompetentni dzięki, którym egzamin zdałam za drugim razem pierwszy oblałam z własnej głupoty :)

piątek, 6 grudzień, 2013

Witam wszystkich::) dziś miałam 2 h doszkalające z Panem Dariuszem i do teraz jestem pod wrażeniem . Szczerze mogę każdemu polecić tą szkołę czasem lepiej jest dać więcej ale być zadowolonym :)

czwartek, 21 listopad, 2013

Bardzo polecam CROSS - OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW. Teoria oraz praktyka prowadzone są z zaangażowaniem w sposób zrozumiały i łatwy do zapamiętania. Atmosfera jest bardzo miła - zarówno na teorii z panem Darkiem, jak i na jazdach z panem Jankiem w razie jakichkolwiek problemów mogłam zwrócić się z prośba o pomoc w rozwiązaniu i wytłumaczeniu. Dziękuje serdecznie za przygotowanie :) POLECAM!

piątek, 18 październik, 2013

Polecam tę szkołę. Teoria z Panem Dariuszem jest bardzo zrozumiale tłumaczona. Pan Janek jest bardzo cierpliwy i uczy jeździć tak, aby nawet po egzaminie nie było żadnych problemów i przygotowuje na wiele ewentualności. Naprawdę profesjonalna nauka. Polecam.

piątek, 11 październik, 2013

Polecam szkołę CROSS gdyż przy panu Dariuszu zdałam egzamin za drugim razem,nauki pobierałam w innym ośrodku jeżdżąc na manualnym, gdy przeszłam do pana Dariusza na automat zauważyłam ja jak i p.Dariusz że mam braki, dzięki cierpliwości, umiejętności i wiedzy jaką p.Dariusz mi przekazał i nauczył mnie jezdzić. Ten instruktor zna się na swojej pracy, przekazuje ją w właściwy i profesjonalny sposób. POLECAM TEN OŚRODEK z czystym sumieniem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego p.Darku

środa, 18 wrzesień, 2013

Bardzo polecam tę szkołę. Instruktorzy wykazują się ogromnym profesjonalizmem, a zarazem prowadzą zajęcia w bardzo przyjemnej atmosferze. Wiedza zdobyta na wykładach jak i podczas jazd przyczyniła się do zdania egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Jeszcze raz gorąco polecam! :)

wtorek, 10 wrzesień, 2013

Szczerze polecam OSK "CROSS" wszystkim, którzy chcą podejść do egzaminu na prawo jazdy i zdać bez większych problemów. Jestem bardzo zadowolona z tego jak zostałam przygotowana do prowadzenia pojazdu. Zdając egzamin usłyszałam "Gdzie się Pani szkoliła? Jest Pani bardzo dobrze przygotowana." Jeszcze raz polecam :))
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »