Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

środa, 27 kwiecień, 2016

Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Część praktyczną zdałem za drugim razem :). Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali w szczególności Pan Janek. Przygotowania do części praktycznej przebiegły sprawnie i wszystko dokładnie zrozumiałem dzięki Panu Darkowi. Gorąco polecam !

środa, 20 kwiecień, 2016

Super szkoła jazdy, profesjonalne przygotowanie, doskonałe wskazówki i miła atmosfera. Chociaż mieszkam stosunkowo daleko od Bytomia to nie żałuję, że musiałam dojeżdżać, opłacało się, naprawdę. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Dziękuję bardzo! Polecam gorąco i życzę Wszystkim powodzenia!

sobota, 2 kwiecień, 2016

Najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno praktycznego jak i teoretycznego :) Wielkie podziękowania dla Pana Janka, który jest najlepszym instruktorem jazdy:) Zdałam za 1 razem :)

niedziela, 27 marzec, 2016

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu :) Wielkie podziękowania dla Pana Darka, z którym zawsze szło pogadać i się pośmiać oraz za tonę cierpliwości z jego strony:) Troszkę już minęło od mojego egzaminu ale zawsze warto polecic OSK Cross ;)

środa, 23 marzec, 2016

Teoria za drugim i praktyka za drugim.! ;) polecam ten ośrodek.;)

wtorek, 22 marzec, 2016

Nie wiem jak jest w innych ośrodkach nauki jazdy, ponieważ przygotowywałem się do egzaminu jedynie w Crosie. Wybrałem tą szkołę jazdy kierując się dobrymi opiniami ludzi oraz ze względu na bliskość od mojego miejsca zamieszkania. Nie zawiodłem się w żadnym stopniu! Mam nadzieję że inne ośrodki są przynajmniej w połowie tak profesjonalne jak OSK Cross Bytom. Teoria i praktyka za pierwszym ;) Pozdrawiam

piątek, 11 marzec, 2016

Bardzo dobra szkola nauki jazdy.Instruktorzy tlumacza wszystko od podstaw i sa bardzo cierpliwi.Teoria zdana za pierwszym razem wysoka ilosc punktow.Praktyka za drugim bo za pierwszym zezarl mnie stres :( POELACAM W 100 % TA SZKOLE !!!

czwartek, 3 marzec, 2016

Bardzo polecam 'crossa', gdyż kurs był przeprowadzony błyskawicznie, miła atmosfera przy jazdach a szczególnie chciałabym wyróżnić pana Janka, teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem ;)

wtorek, 1 marzec, 2016

Podziękowania dla całego ośrodka, a w szczególności dla pana Krzysia i pana Janka! ♡

wtorek, 23 luty, 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem (teoria+praktyka), polecam wszystkim, bo naprawdę warto, dziękuje za szkolenie, pozdrowienia dla Pana Dariusza i podziękowanka dla cierpliwego Pana Janka. Kama (Francja).

środa, 17 luty, 2016

Egzamin na prawo jazdy zaliczony:-)teoria za pierwszym razem dziekuje Panu Dariuszowi ,praktyka za drugim, dziekuje za wyrozumiałość i cierpliwość Panu Krzysztofowi.Polecam osirodek szkoleniowy :-)

wtorek, 9 luty, 2016

Profesjonalny ośrodek,cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy.Szkoła jazdy godna polecenia!

piątek, 5 luty, 2016

Cóż więcej powiedzieć, sumiennie przygotowują kursantów do egzaminu, jedynym problemem przy zdawaniu jest stres, który również pomagają opanować swoją spokojną nauką! Pozdrowienia.

środa, 3 luty, 2016

Bardzo serdecznie polecam ten ośrodek, teoria zdana za pierwszym razem praktyka również Pan Darek to złoty człowiek, cierpliwy i potrafiący wytłumaczyć każdą kwestię.Atrakcyjna cena oraz fachowe nauczanie. Zapraszam do tego ośrodka by szkolić się u najlepszych :) Pozdrawiam

czwartek, 28 styczeń, 2016

Przemiła atmosfera, pełen profesjonalizm w szkoleniu teoretycznym jak i praktycznym. Egzamin zdany za pierwszym razem, serdecznie polecam :-) WIELKIE podziękowania dla pana Darka :-) .

sobota, 23 styczeń, 2016

Zdawałam na kat. B. Egzamin zaliczony! :D Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, co za kółkiem siądą pierwszy raz w życiu. Gdybym miała ponownie wybierać ośrodek szkoleniowy, zdecydowałabym się na niego bez wahania :) Serdecznie dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam Panów Dariusza Nessel oraz Jana Kozłowskiego :)

wtorek, 19 styczeń, 2016

Egzamin na prawo jazdy zdany! Szkoła na bardzo wysokim poziomie, profesjonalni instruktorzy i przemiła atmosfera. Ośrodek zapewnia świetne przygotowanie do egzaminu. Gorąco polecam :)

piątek, 8 styczeń, 2016

Teoria zdana na maxaa,praktyka tez bez problemu. Doskonałe umiejętności instruktorów,które pozwoliły opanować jazde samochodem na bardzo dobrym poziomie :)) Gorąco polecam.

czwartek, 17 grudzień, 2015

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Dziękuje p.Darkowi za nieziemską cierpliwość i wyrozumiałość na jazdach oraz za świetnie wyjaśnioną teorie na wykładach. Polecam serdecznie! :)

wtorek, 15 grudzień, 2015

Praktyka zdana za pierwszym razem :). Pan Darek to świetny instruktor i jazdy z nim były czystą przyjemnością. Doskonałe podejście i wyrozumiałość. Ośrodek równie dobrze przygotował mnie na egzamin teoretyczny, który również udało mi się zdać za pierwszy razem. Szczerze polecam :)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »