Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

sobota, 21 maj, 2016

Polecam OSK CROSS każdemu kto chce bez zbędnych komplikacji zdobyć prawo jazdy. Kat "A" zdana za pierwszym razem w WORD Bytom. Szczególne podziękowania dla pana Krzysztofa fenomenalny instruktor. Zarówno pan Darek i pan Krzysztof to profesjonaliści. Pozdrawiam!!

sobota, 14 maj, 2016

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego, a jeszcze lepsze do praktycznego! Pan Janek jest najlepszy w swoim fachu, dzięki jego przygotowaniu egzamin wcale nie był taki straszny :) Dziękuję!!

piątek, 6 maj, 2016

Praktyka zdana za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Teoria na 74pkt co mnie zdziwiło, bo wiedza raczej powoli mi wchodzi ale to udowadnia klasę prowadzonych zajec. Polecam gorąco, bo napewno jest to najlepsza szkoła.

środa, 27 kwiecień, 2016

Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia kierowców. Część praktyczną zdałem za drugim razem :). Instruktorzy są bardzo cierpliwi i wyrozumiali w szczególności Pan Janek. Przygotowania do części praktycznej przebiegły sprawnie i wszystko dokładnie zrozumiałem dzięki Panu Darkowi. Gorąco polecam !

środa, 20 kwiecień, 2016

Super szkoła jazdy, profesjonalne przygotowanie, doskonałe wskazówki i miła atmosfera. Chociaż mieszkam stosunkowo daleko od Bytomia to nie żałuję, że musiałam dojeżdżać, opłacało się, naprawdę. Egzamin zdany za pierwszym razem:) Dziękuję bardzo! Polecam gorąco i życzę Wszystkim powodzenia!

sobota, 2 kwiecień, 2016

Najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno praktycznego jak i teoretycznego :) Wielkie podziękowania dla Pana Janka, który jest najlepszym instruktorem jazdy:) Zdałam za 1 razem :)

niedziela, 27 marzec, 2016

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu :) Wielkie podziękowania dla Pana Darka, z którym zawsze szło pogadać i się pośmiać oraz za tonę cierpliwości z jego strony:) Troszkę już minęło od mojego egzaminu ale zawsze warto polecic OSK Cross ;)

środa, 23 marzec, 2016

Teoria za drugim i praktyka za drugim.! ;) polecam ten ośrodek.;)

wtorek, 22 marzec, 2016

Nie wiem jak jest w innych ośrodkach nauki jazdy, ponieważ przygotowywałem się do egzaminu jedynie w Crosie. Wybrałem tą szkołę jazdy kierując się dobrymi opiniami ludzi oraz ze względu na bliskość od mojego miejsca zamieszkania. Nie zawiodłem się w żadnym stopniu! Mam nadzieję że inne ośrodki są przynajmniej w połowie tak profesjonalne jak OSK Cross Bytom. Teoria i praktyka za pierwszym ;) Pozdrawiam

piątek, 11 marzec, 2016

Bardzo dobra szkola nauki jazdy.Instruktorzy tlumacza wszystko od podstaw i sa bardzo cierpliwi.Teoria zdana za pierwszym razem wysoka ilosc punktow.Praktyka za drugim bo za pierwszym zezarl mnie stres :( POELACAM W 100 % TA SZKOLE !!!

czwartek, 3 marzec, 2016

Bardzo polecam 'crossa', gdyż kurs był przeprowadzony błyskawicznie, miła atmosfera przy jazdach a szczególnie chciałabym wyróżnić pana Janka, teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem ;)

wtorek, 1 marzec, 2016

Podziękowania dla całego ośrodka, a w szczególności dla pana Krzysia i pana Janka! ♡

wtorek, 23 luty, 2016

Egzamin zdany za pierwszym razem (teoria+praktyka), polecam wszystkim, bo naprawdę warto, dziękuje za szkolenie, pozdrowienia dla Pana Dariusza i podziękowanka dla cierpliwego Pana Janka. Kama (Francja).

środa, 17 luty, 2016

Egzamin na prawo jazdy zaliczony:-)teoria za pierwszym razem dziekuje Panu Dariuszowi ,praktyka za drugim, dziekuje za wyrozumiałość i cierpliwość Panu Krzysztofowi.Polecam osirodek szkoleniowy :-)

wtorek, 9 luty, 2016

Profesjonalny ośrodek,cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy.Szkoła jazdy godna polecenia!

piątek, 5 luty, 2016

Cóż więcej powiedzieć, sumiennie przygotowują kursantów do egzaminu, jedynym problemem przy zdawaniu jest stres, który również pomagają opanować swoją spokojną nauką! Pozdrowienia.

środa, 3 luty, 2016

Bardzo serdecznie polecam ten ośrodek, teoria zdana za pierwszym razem praktyka również Pan Darek to złoty człowiek, cierpliwy i potrafiący wytłumaczyć każdą kwestię.Atrakcyjna cena oraz fachowe nauczanie. Zapraszam do tego ośrodka by szkolić się u najlepszych :) Pozdrawiam

czwartek, 28 styczeń, 2016

Przemiła atmosfera, pełen profesjonalizm w szkoleniu teoretycznym jak i praktycznym. Egzamin zdany za pierwszym razem, serdecznie polecam :-) WIELKIE podziękowania dla pana Darka :-) .

sobota, 23 styczeń, 2016

Zdawałam na kat. B. Egzamin zaliczony! :D Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, co za kółkiem siądą pierwszy raz w życiu. Gdybym miała ponownie wybierać ośrodek szkoleniowy, zdecydowałabym się na niego bez wahania :) Serdecznie dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam Panów Dariusza Nessel oraz Jana Kozłowskiego :)

wtorek, 19 styczeń, 2016

Egzamin na prawo jazdy zdany! Szkoła na bardzo wysokim poziomie, profesjonalni instruktorzy i przemiła atmosfera. Ośrodek zapewnia świetne przygotowanie do egzaminu. Gorąco polecam :)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »