Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

piątek, 26 czerwiec, 2020

Zadałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem,polecam wszystkim Pana Darka,szkoła na najwyższym poziomie. Polecam!!!

środa, 6 maj, 2020

Polecam z całego serca! Pan Darek jest najlepszy w tłumaczenia teorii!!! :)

niedziela, 1 marzec, 2020

Bardzo polecam ośrodek Cross:) Chciałabym podziękować panu Darkowi za świetne przygotowanie teoretyczne do egzaminu. Pan Janek ma dużo cierpliwości i wspaniałe podejście do kursantów. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!!!

piątek, 31 styczeń, 2020

Zadałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Świetna szkoła. Polecam i pozdrawiam Pana Gienka :>

niedziela, 19 styczeń, 2020

Bardzo dobra szkoła. Pan Darek teoria super Jazdy z Panem Jankiem ciężko ale skutecznie !!! Polecam

poniedziałek, 13 styczeń, 2020

Polecam tą szkołę jazdy. Pan Janek profesjonalne podejście do nauki oraz cierpliwość. Dzięki panu Jankowi zdałem prawo jazdy za pierwszym razem:)

poniedziałek, 2 grudzień, 2019

Polecam tą szkołe za profesjonalne podejście. Dzięki Panu Jankowi zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Trzymam kciuki za rozwój tej szkoły i wszystkim polecam

piątek, 11 październik, 2019

Bardzo polecam tę szkołę. Właśnie zdałam egzamin na kategorię B za pierwszym razem. Cześć teoretyczna prowadzona przez Pana Darka w sposób bardzo profesjonalny i przystępny. Instruktor Pan Darek ma w sobie wielkie pokłady cierpliwości, nawet niezbyt lotnemu kursantów potrafi, tak wytłumaczyć tajniki prowadzenia samochodu, że skutkuje to żadnym egzaminem i to za pierwszym razem. Jazdy prowadzone w super atmosferze, nawet powtarzanie w kółko tych samych manewrów nie jest żmudne, a z czasem przynosi efekty. Pan Darek ze swoim indywidualnym podejściem do kursanta potrafi zdziałać cuda. Bardzo ważne jest słuchanie rad i sugestii. Jeżeli instruktor sugeruje dokupienie godzin, należy posłuchać, gdyż to on najlepiej potrafi ocenić nasze umiejętności, w moim przypadku dzięki temu zdałam egzamin za pierwszym razem i w konsekwencji zaoszczędziłam nie tylko pieniądze na kolejne opłaty egzaminacyjne, ale też czas i stan moich nerwów. Podziękowania także dla przemiłej Pani Asi. Gorąco polecam, warto zainwestować w najlepszy kurs i wybrać OSK CROSS.

czwartek, 12 wrzesień, 2019

Profesjonalne podejście, ogromny nacisk na jakość uzyskanej wiedzy i umiejętności. Pan Darek bardzo sympatyczny który pozwala odczuć że najważniejsze dla niego to wyszkolenie świetnych kierowców, nie tylko do egzaminu ale na całe życie. Najlepsza szkoła jazdy prawko zdane za pierwszym razem. Polecam

piątek, 9 sierpień, 2019

Z całego serca polecam OSK CROSS! Wykłady prowadzone w ciepłej atmosferze. Dzięki Panu Dariuszowi testy egzaminacyjne to bułka z masłem, a jazdy z Panią Joasią to czysta przyjemność. Dokładnie omawia każdy błąd i zwraca uwagę na nawet najmniejsze szczegóły podczas jazdy,dzięki czemu egzamin nie jest taki straszny. Mój egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

wtorek, 2 lipiec, 2019

Polecam ;)osk cross dziekuje panu dariuszowi i panu jan kozłowski bardzo dobry instruktor

środa, 12 czerwiec, 2019

Dzięki Darkowi zdałem za pierwszym razem polecam ten ośrodek słuchajcie to co Darek wam powie a z pewnością zdacie za pierwszym razem

czwartek, 14 marzec, 2019

Szczerze polecam ośrodek szkoleniowy Cross! Dziękuje bardzo Panu Darkowi za teorie, a Panu Jankowi za jazdy i cierpliwość. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem ☺️ Polecam !!!

niedziela, 10 luty, 2019

Pasja, powołanie i profesjonalizm!!! Zdziwienie... - bo doznałam czegoś, czego się nie spodziewałam w czasie nauki prawa jazdy - ogromnego wsparcia i zatroskania. Pan Dariusz przejmował się bardziej niż ja... Cierpliwie tłumaczył, powtarzał manewry praktyczne, inspirował... Zależało mu, aby człowiek zrozumiał... Tego nie kupi się za żadne pieniądze, a OSK CROSS naprawdę i tak ma bezkonkurencyjne ceny! Chciałabym podziękować tak serdecznie, jak życzliwie zostałam potraktowana!!!

piątek, 21 grudzień, 2018

Bardzo mocno chciałabym podziękować Panu Dariuszowi za rzetelną naukę teoretyczną jak i bardzo miła atmosfere podczas zajęć praktycznych.Pelen profesjonalizm ośrodka i instruktorów.Dzieki czemu zdany egzamin teoretyczny i praktyczny w jednym dniu za pierwszym razem.Bardzo polecam OSK CROSS.Jeszcze raz mocno dziękuję Panie Dariuszu !

czwartek, 20 grudzień, 2018

Na wstępie chciałabym podziękować jeszcze raz p.Dariuszowi.Po nieudanych podejściach do egzaminu praktycznego, postanowiłam podjąć lekcje doszkalające w innym OSK niż uczyłam się dotychczas wybór padł na OSK CROSS również z polecenia, wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Wystarczyło kilka godzin jazd z p. Dariuszem aby następny egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym.Polecam wszystkim którzy szukają naprawdę rzetelnego ośrodka, a nauka jazdy z p.Dariuszem to czysta przyjemność, jest profesjonalistą w tym co robi, opanowanym i doświadczonym instruktorem, nauczył mnie jeździć a nie tylko jak zdać egzamin.Dzięki temu zdałam w trudnych warunkach pogodowych. Można? Można!!!! wystarczy podjąć Naukę Jazdy w OSK CROSS Jeszcze raz dziękuję panie Dariuszu!!!!

czwartek, 8 listopad, 2018

Polecam OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki rzetelnym wykładom teoria zdana na 74 punkty a praktyka zdana za pierwszym razem . Jazda z P. Darkiem przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze.

czwartek, 23 sierpień, 2018

Polecam serdecznie OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki przejrzystym wykładom teoria zdana na 74 punkty. Jazda z P. Gienkiem sprawiła, że żaden łuk czy parkowanie nie stanowiły problemu, a oprócz tego atmosfera była niezwykle ciepła i bezstresowa. Cały egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz gorąco polecam.

niedziela, 29 lipiec, 2018

Gorąco polecam OSK Cross. Zajęcia teoretyczne były prowadzone przez Pana Darka, z których jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu teoria zdana 73/74 punkty. Do części praktycznej przygotowywał mnie Pan Janek, którego z całego serca polecam. Pan Janek jest osobą bardzo wymagającą co przekłada się na późniejszy pozytywny wynik zdania egzaminu państwowego. Miałam okazje poznać również Pana Gienka, którego także polecam, jest osobą bardzo ciepłą i CIERPLIWĄ. Teoria i praktyka zdana za 1 razem. Najlepsza szkoła jazdy :)

wtorek, 24 lipiec, 2018

Z całą pewnością mogę polecić szkołę jazdy OSK CROSS. Wykłady zostały przeprowadzone rzetelnie, w miłej atmosferze. Na jazdach miałam przyjemność jeździć w większości z Panem Jankiem, który wykazał się profesjonalizmem jak i poczuciem humoru. Dokładnie przygotował do egzaminu, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Dziękuję również Panu Darkowi za dodatkowe jazdy i za wsparcie przed egzaminem państwowym. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »