Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

sobota, 1 maj, 2021

Bardzo polecam szkołę Cross Bytom, jazdy z panem Dariuszem to była czysta przyjemność, zero stresu i świetna atmosfera. Bardzo dziękuję za cenne rady i uwagi, dzięki którym zdałem egzamin kat A. Pozdrawiam

poniedziałek, 22 marzec, 2021

Jak najbardziej polecam ! Wszystko spokojnie wytłumaczone, pokazane. Bardzo dziękuję panu Dariuszowi za wkład w moją naukę i za cierpliwość :) :) Jestem bardzo zadowolona. Oby więcej takich szkół i instruktorów ???? Pozdrawiam.

wtorek, 9 marzec, 2021

Długo zwlekałam z rozpoczęciem nauki jazdy, a gdy już się zdecydowałam, kierowana sugestiami znajomych wybrałam ośrodek Cross. Wyboru nie żałuję, Pan Darek przekazał wiedzę teoretyczną jasno i wyczerpująco, natomiast Pani Asia stworzyła taką atmosferę w trakcie nauki jazdy, że mimo dużego lęku polubiłam się z samochodem, a egzamin zdałam za pierwszym razem. Jestem niesamowicie wdzięczna za tą cierpliwość. Bardzo dziękuję i polecam!

niedziela, 14 luty, 2021

Trzy lata temu ukończyłam kurs nauki jazdy w Crossie, w piątek zdałam egzamin za pierwszym razem. Chciałam podziękować panu Darkowi za wiedzę teoretyczną, a także panu Jankowi, że mnie nauczył samodzielnej bezpiecznej jazdy. Motto pana Janka "Co Jaś się nauczył Jan będzie wiedział" Polecam Eliza

czwartek, 14 styczeń, 2021

Dziś udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, Pan Dariusz świetnie tłumaczy oraz jest bardzo cierpliwy, nauka przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam!

czwartek, 19 listopad, 2020

Kurs prawa jazdy na bardzo wysokim poziomie! Pan Darek dba o przekazywanie wiedzy w przystępny dla kazdego sposób. Ma niesamowity talent zaciekawienia słuchacza, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowane tematy przyswaja się automatycznie. Każdy kursant jest traktowany z szacunkiem :) Jazdy z Panią Asią to rzetelna nauka poruszania się po drodze, indywidualne podejście do kursanta, a to wszystko w bardzo miłej, sprzyjającej nauce atmosferze! Cudowna, dobra Kobieta, dzięki której nauka jazdy jest czystą przyjemnością :) Polecam zdecydowanie!! :)

piątek, 13 listopad, 2020

Szkoła przygotowuje profesjonalnie do kierowania pojazdami. Każdy egzamin zaliczony w pierwszym podejściu. Dziękuję i polecam Darka i ekipę z Crossa

piątek, 26 czerwiec, 2020

Zadałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem,polecam wszystkim Pana Darka,szkoła na najwyższym poziomie. Polecam!!!

środa, 6 maj, 2020

Polecam z całego serca! Pan Darek jest najlepszy w tłumaczenia teorii!!! :)

niedziela, 1 marzec, 2020

Bardzo polecam ośrodek Cross:) Chciałabym podziękować panu Darkowi za świetne przygotowanie teoretyczne do egzaminu. Pan Janek ma dużo cierpliwości i wspaniałe podejście do kursantów. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!!!

piątek, 31 styczeń, 2020

Zadałem wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Świetna szkoła. Polecam i pozdrawiam Pana Gienka :>

niedziela, 19 styczeń, 2020

Bardzo dobra szkoła. Pan Darek teoria super Jazdy z Panem Jankiem ciężko ale skutecznie !!! Polecam

poniedziałek, 13 styczeń, 2020

Polecam tą szkołę jazdy. Pan Janek profesjonalne podejście do nauki oraz cierpliwość. Dzięki panu Jankowi zdałem prawo jazdy za pierwszym razem:)

poniedziałek, 2 grudzień, 2019

Polecam tą szkołe za profesjonalne podejście. Dzięki Panu Jankowi zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Trzymam kciuki za rozwój tej szkoły i wszystkim polecam

piątek, 11 październik, 2019

Bardzo polecam tę szkołę. Właśnie zdałam egzamin na kategorię B za pierwszym razem. Cześć teoretyczna prowadzona przez Pana Darka w sposób bardzo profesjonalny i przystępny. Instruktor Pan Darek ma w sobie wielkie pokłady cierpliwości, nawet niezbyt lotnemu kursantów potrafi, tak wytłumaczyć tajniki prowadzenia samochodu, że skutkuje to żadnym egzaminem i to za pierwszym razem. Jazdy prowadzone w super atmosferze, nawet powtarzanie w kółko tych samych manewrów nie jest żmudne, a z czasem przynosi efekty. Pan Darek ze swoim indywidualnym podejściem do kursanta potrafi zdziałać cuda. Bardzo ważne jest słuchanie rad i sugestii. Jeżeli instruktor sugeruje dokupienie godzin, należy posłuchać, gdyż to on najlepiej potrafi ocenić nasze umiejętności, w moim przypadku dzięki temu zdałam egzamin za pierwszym razem i w konsekwencji zaoszczędziłam nie tylko pieniądze na kolejne opłaty egzaminacyjne, ale też czas i stan moich nerwów. Podziękowania także dla przemiłej Pani Asi. Gorąco polecam, warto zainwestować w najlepszy kurs i wybrać OSK CROSS.

czwartek, 12 wrzesień, 2019

Profesjonalne podejście, ogromny nacisk na jakość uzyskanej wiedzy i umiejętności. Pan Darek bardzo sympatyczny który pozwala odczuć że najważniejsze dla niego to wyszkolenie świetnych kierowców, nie tylko do egzaminu ale na całe życie. Najlepsza szkoła jazdy prawko zdane za pierwszym razem. Polecam

piątek, 9 sierpień, 2019

Z całego serca polecam OSK CROSS! Wykłady prowadzone w ciepłej atmosferze. Dzięki Panu Dariuszowi testy egzaminacyjne to bułka z masłem, a jazdy z Panią Joasią to czysta przyjemność. Dokładnie omawia każdy błąd i zwraca uwagę na nawet najmniejsze szczegóły podczas jazdy,dzięki czemu egzamin nie jest taki straszny. Mój egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

wtorek, 2 lipiec, 2019

Polecam ;)osk cross dziekuje panu dariuszowi i panu jan kozłowski bardzo dobry instruktor

środa, 12 czerwiec, 2019

Dzięki Darkowi zdałem za pierwszym razem polecam ten ośrodek słuchajcie to co Darek wam powie a z pewnością zdacie za pierwszym razem

czwartek, 14 marzec, 2019

Szczerze polecam ośrodek szkoleniowy Cross! Dziękuje bardzo Panu Darkowi za teorie, a Panu Jankowi za jazdy i cierpliwość. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem ☺️ Polecam !!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »