Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

środa, 5 czerwiec, 2024

Bardzo dobra szkoła, zajęcia teoretyczne były prowadzone w interesujący sposób i z pełnym profesjonalizmem. Jazdy z Panem Andrzejem również były prowadzone profesjonalnie i dodatkowo w atmosferze bez stresu. Egzamin państwowy zdany bez trudności. Polecam.

piątek, 17 maj, 2024

Z całego serca polecam ośrodek szkolenia kierowców OSK Cross w Bytomiu. Pan Darek, instruktor w tym ośrodku, to prawdziwy profesjonalista, który nie tylko przygotowuje do egzaminu, ale także uczy umiejętności niezbędnych każdemu motocykliście w codziennym życiu. Jego cierpliwość i zaangażowanie w nauczanie są godne podziwu. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór dla każdego, kto chce zdobyć kategorię A, a także innych kategorii, które z pewnością są równie dobrze prowadzone. Egzamin na kategorię A zdałem za pierwszym razem, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich przyszłych kursantów!

piątek, 22 marzec, 2024

Bardzo polecam szkole jazdy cross zdane za pierwszym razem dziękuję panie Darku.

środa, 6 marzec, 2024

Polecam BARDZO ten ośrodek !!! na wykładach z p. Darkiem wiele zrozumiałam o zasadach ruchu drogowego !!!jazdy z p. Andrzejem były spokojne i konkretne tłumaczył jakie błędy popełniałam i co robić abym ich nie popełniała !!!W wieku 46 lat dzięki wam panowie spełniłam swoje marzenie i to za pierwszym razem (teoria oraz praktyczny ) DZIEKUJE !!!!!

wtorek, 19 grudzień, 2023

Ośrodek naprawdę godny polecenia, przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na najwyższym poziomie, instruktorzy naprawdę mili, wyrozumiali i z wiedzą którą chcą przekazywać dalej. Naprawdę polecam :)

niedziela, 10 grudzień, 2023

Zdałem oba egzaminy (teoria + praktyka) za pierwszym razem !!! Polecam wszystkim! Pełna profeska! Szczególnie dziękuję instruktorowi - p. Andrzejowi.

wtorek, 10 październik, 2023

Jestem bardzo zadowolona. Pan Dariusz pełen pasji przekazał mi swoją wiedzę i zdałam za pierwszym razem na kategorie A. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję.

poniedziałek, 2 październik, 2023

Bardzo polecam tą szkole nauki jazdy i Pana instruktora Janka, bardzo wyrozumiały i świetnie się z nim jeździło. Egzamin zdany za 1 razem :)

środa, 23 sierpień, 2023

Polecam jazdy z panem Andrzejem bardzo cierpliwe i spokojne podejście

środa, 19 lipiec, 2023

Każdej osobie która teraz czyta tą opinię, napiszę - już dalej nie szukaj :) Polecam w 100 %, egzamin na kat. A zdany za pierwszym razem ! Darek spokojnie i cierpliwie przygotuje Cię do egzaminu. Nie musisz oglądać filmików i zastanawiać się jak zachować się na placu manewrowym, wszystkie jego wskazówki się sprawdziły. Miła atmosfera, dużo jazdy na mieście, co pozwala bardziej poczuć motocykl i znacznie ułatwia zadania na placu. Dziękuję bardzo jeszcze raz i już polecam wszystkim znajomym !

środa, 19 lipiec, 2023

Z całego serca bardzo polecam, zdawałem prawo jazdy na kat B 12 lat temu, aktualnie na kat A, nie wybrałbym innego ośrodka i każdemu będę go polecał. Pełen profesjonalizm !

piątek, 9 czerwiec, 2023

Bardzo Polecam,pełna profeska????

piątek, 2 czerwiec, 2023

OSK CROSS wybrałam z polecenia i....nie żałuję. Egzamin zdany za pierwszym razem????Ogromna wiedza,rzetelność,opanowanie i serdeczność. Pan Darek jak i Pan Janek oazy spokoju???? Teraz i ja polecam wszystkim przyszłym kierowcom ???? Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ obu Panom????????

piątek, 31 marzec, 2023

Zdałam egzamin za pierwszym razem dzięki świetnemu przygotowaniu zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Polecam każdemu!

sobota, 28 styczeń, 2023

Szkoła nauki jazdy CROSS to naprawdę jedyna w swoim rodzaju i moim zdaniem najlepsza szkoła nauki jazdy wraz z najlepszymi instruktorami. Przygotowanie pod egzamin na 100%. Miła atmosfera, 0 stresu. Polecam z całego serca!. Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zarówno teoretycznego, Pan Darek _świetnie prowadzone wykłady, i praktycznego . DZIĘKUJĘ ????

wtorek, 24 styczeń, 2023

Serdecznie polecam!! Wykłady z Panem Darkiem były prowadzone w przemiłej atmosferze oraz bardzo merytoryczne, pełne praktycznych wskazówek, nie tylko na egzamin, ale również przydatnych po nim. Z Panem Darkiem miałam również przyjemność odbyć część praktyczną kursu. Ogromna cierpliwość i spokój, nawet dla takich trudnych przypadków jak ja. Bardzo dobre i profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Jeszcze raz polecam!

czwartek, 24 listopad, 2022

Bardzo gorąco polecam .Na wykładach pan Darek robi wszystko aby zrozumieć zasady ruchu . Natomiast jazdy miałam z panem Jankiem . Szacun i podziękowania za cierpliwość i profesjonalizm .Chciałam dodać że zdałam za pierwszym razem . Dziękuję serdecznie:)

poniedziałek, 22 sierpień, 2022

Profesjonalizm w każdym elemencie szkolenia. Pan Darek z anielską cierpliwością tłumaczył w jaki sposób niwelować błędy popełniane przeze mnie. Spokojnie, konstruktywnie i treściwie. Dokładne przekazywanie wiedzy, jak jeździć motocyklem, nie tylko pod kątem egzaminu ale przede wszystkim bezpiecznie. Dziękuję

sobota, 20 sierpień, 2022

Gorąco polecam szkołę jazdy CROSS BYTOM. Świetna nauka teorii z panem Darkiem, który wszystko omawia bardzo dokładnie i ze zrozumieniem. Oraz super nauka jazdy z panią Asią, atomosfera na jazdach cudowna wszystkiego nauczy i na państwowym zdane za pierwszym razem:)

środa, 27 lipiec, 2022

Polecam! Właśnie wróciłam z egzaminu praktycznego na kategorię „A”. Zdane oczywiście za pierwszym razem dzięki Panu Darkowi, świetna atmosfera na jazdach, bardzo precyzyjne i dobre uwagi co do jazdy technicznej na motocyklu, w razie problemów zawsze jest jakiś złoty środek który Pan Darek znajdzie. Jazdy odbywają się często i łatwo uzgodnić godziny. Serdecznie polecam
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »