Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

niedziela, 10 luty, 2019

Pasja, powołanie i profesjonalizm!!! Zdziwienie... - bo doznałam czegoś, czego się nie spodziewałam w czasie nauki prawa jazdy - ogromnego wsparcia i zatroskania. Pan Dariusz przejmował się bardziej niż ja... Cierpliwie tłumaczył, powtarzał manewry praktyczne, inspirował... Zależało mu, aby człowiek zrozumiał... Tego nie kupi się za żadne pieniądze, a OSK CROSS naprawdę i tak ma bezkonkurencyjne ceny! Chciałabym podziękować tak serdecznie, jak życzliwie zostałam potraktowana!!!

piątek, 21 grudzień, 2018

Bardzo mocno chciałabym podziękować Panu Dariuszowi za rzetelną naukę teoretyczną jak i bardzo miła atmosfere podczas zajęć praktycznych.Pelen profesjonalizm ośrodka i instruktorów.Dzieki czemu zdany egzamin teoretyczny i praktyczny w jednym dniu za pierwszym razem.Bardzo polecam OSK CROSS.Jeszcze raz mocno dziękuję Panie Dariuszu !

czwartek, 20 grudzień, 2018

Na wstępie chciałabym podziękować jeszcze raz p.Dariuszowi.Po nieudanych podejściach do egzaminu praktycznego, postanowiłam podjąć lekcje doszkalające w innym OSK niż uczyłam się dotychczas wybór padł na OSK CROSS również z polecenia, wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Wystarczyło kilka godzin jazd z p. Dariuszem aby następny egzamin zakończył się z wynikiem pozytywnym.Polecam wszystkim którzy szukają naprawdę rzetelnego ośrodka, a nauka jazdy z p.Dariuszem to czysta przyjemność, jest profesjonalistą w tym co robi, opanowanym i doświadczonym instruktorem, nauczył mnie jeździć a nie tylko jak zdać egzamin.Dzięki temu zdałam w trudnych warunkach pogodowych. Można? Można!!!! wystarczy podjąć Naukę Jazdy w OSK CROSS Jeszcze raz dziękuję panie Dariuszu!!!!

czwartek, 8 listopad, 2018

Polecam OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki rzetelnym wykładom teoria zdana na 74 punkty a praktyka zdana za pierwszym razem . Jazda z P. Darkiem przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze.

czwartek, 23 sierpień, 2018

Polecam serdecznie OSK Cross. Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki przejrzystym wykładom teoria zdana na 74 punkty. Jazda z P. Gienkiem sprawiła, że żaden łuk czy parkowanie nie stanowiły problemu, a oprócz tego atmosfera była niezwykle ciepła i bezstresowa. Cały egzamin państwowy zdany za pierwszym razem! Jeszcze raz gorąco polecam.

niedziela, 29 lipiec, 2018

Gorąco polecam OSK Cross. Zajęcia teoretyczne były prowadzone przez Pana Darka, z których jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu teoria zdana 73/74 punkty. Do części praktycznej przygotowywał mnie Pan Janek, którego z całego serca polecam. Pan Janek jest osobą bardzo wymagającą co przekłada się na późniejszy pozytywny wynik zdania egzaminu państwowego. Miałam okazje poznać również Pana Gienka, którego także polecam, jest osobą bardzo ciepłą i CIERPLIWĄ. Teoria i praktyka zdana za 1 razem. Najlepsza szkoła jazdy :)

wtorek, 24 lipiec, 2018

Z całą pewnością mogę polecić szkołę jazdy OSK CROSS. Wykłady zostały przeprowadzone rzetelnie, w miłej atmosferze. Na jazdach miałam przyjemność jeździć w większości z Panem Jankiem, który wykazał się profesjonalizmem jak i poczuciem humoru. Dokładnie przygotował do egzaminu, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Dziękuję również Panu Darkowi za dodatkowe jazdy i za wsparcie przed egzaminem państwowym. Egzaminy zdane za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam!

poniedziałek, 9 lipiec, 2018

Bardzo gorąco wszystkim polecam szkołę jazdy OSK CROSS. Pan Dariusz prowadzi wykłady w przemiłej atmosferze, u niego bieda się zasnąć, na każde pytanie odpowie, nawet te najtrudniejsze. A największe podziękowania należą się Panu Jankowi, okazał bardzo dużo cierpliwości podczas jazd, profesjonalnie przygotował mnie do jazdy w ruchu drogowym, spokojnie tłumacząc, udzielając cennych rad i wskazówek. Dzięki niemu państwowy egzamin praktyczny nie stanowił trudności. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Gorąco polecam!

czwartek, 5 lipiec, 2018

Szkola godna polecenia! Bardzo dziekuje wspanialemu instruktorowi Panu Henrykowi oraz Panu Darkowi za duzo serca wlozonego w nauke oraz dodawanie wiary w siebie.Zdany egz.za pierwszym razem.

piątek, 15 czerwiec, 2018

Pierwsze 10 tys. samodzielnych km za kółkiem już za mną :). Dziękuję Panie Darku, dziękuję Panie Heniu, dziękuję OSK CROSS.

czwartek, 24 maj, 2018

Ośrodek OSK CROSS polecam w 100% Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Profesjonalne, spokojne i cierpliwe podejście do kursanta przez Pana Darka, cenne wskazówki i rady nie tylko jako instruktora, ale i motocyklisty pozwolą nie tylko zdać egzamin, ale i bezpiecznie jeździć. Zdecydowanie POLECAM POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ !!!

wtorek, 3 kwiecień, 2018

Bardzo serdecznie polecam! Zarówno nauka teorii jak i praktyki na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, a cierpliwość instruktorów (w moim przypadku zwłaszcza przy parkowaniu równoległym) nie do opisania :)

wtorek, 30 styczeń, 2018

Z czystym sercem mogę polecić ten ośrodek! Wykłady przeprowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze przez Pana Darka! Serdeczne podziękowania dla mojego instruktora Pana Henia który okazał mi duże wspracie i wiedze podczas każdej jazdy! Pozdrawiam serdecznie!

wtorek, 23 styczeń, 2018

Gorąco polecam wybór OSK"CROSS",który profesjonalnie przygotuje kursanta zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Szczególnie pragnę podziękować mojemu instruktorowi PANU HENIOWI za każdą godzinę jazdy, wielkie poświęcenie,cierpliwość oraz wsparcie! Zdecydowanie polecam CROSS!

piątek, 19 styczeń, 2018

Bardzo miła atmosfera, wyrozumiały instruktor, konkretny. Szybko poznaje kursanta i komplementuje oraz dzieli się tym co trzeba "poprawić". Gorąco polecam.

czwartek, 18 styczeń, 2018

POLECAM, POLECAM ośrodek szkolenia kierowców OSK "Cross". Dziękuję przede wszystkim Panu HENIOWI za poświęconą cierpliwość, za wspaniale spędzony czas, oraz przygotowanie mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem. Tyle wiadomości i cennych rad potrafił przekazać mi w każdą spędzoną godzinę. Panie Heńku BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. Nie zapomnę Pana słów do końca życia, ciągle Pan mi je powtarzał nawet przed egzaminem ”…nie udowadniaj, że umiesz jeździć, udowodnij, że umiesz jeździć przepisowo”. Serdecznie pozdrawiam i w 100% POLECAM :)

środa, 17 styczeń, 2018

Dzień dobry.Polecam wszystkim szkołę jazdy OSK "Cross" w 100%. Wspaniała, pozytywnie nastawiona kadra, która skutecznie i w przyjaznej atmosferze przygotuje do egzaminu każdego przyszłego kierowcę.Od wczoraj należę do grona kierowców i to że tak się stało to wielka zasługa Pana Henia.Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam!

piątek, 15 grudzień, 2017

Cross to ośrodek, który poleciłabym każdemu przyszłemu kierowcy! Rzetelność, zaangażowanie i pełny profesjonalizm w swoim fachu. Pan Darek doskonale wykłada teorię, a obecność na jego wykładach powoduje, że człowiek pojmuje bez wysiłku trudniejsze manewry i zasady. Nie mogłabym nie wspomnieć NIESAMOWITEGO PANA JANKA, który jak nikt inny potrafi wytłumaczyć najdrobniejszy szczegół ruchu drogowego i odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania kursanta. Jazda z nim to doskonałe przygotowanie do przyszłego egzaminu. Do tego ciepła atmosfera jaką jest w stanie stworzyć podczas jazdy, ogromna cierpliwość (która potrzebna była nie raz) i zaangażowanie sprawiły, że na egzamin szło się zmotywowanym, a nie zestresowanym. Zapewnienia znajomych, że "z Panem Jankiem zdasz za pierwszym" okazały się najprawdziwszą prawdą. To nie tylko profesjonalny instruktor; to też wspaniały człowiek. Jazdy z nim były czystą przyjemnością. Gorąco, gorąco polecam Crossa i jeszcze goręcej Pana Janka!

sobota, 25 listopad, 2017

Witam! Polecam serdecznie OSK "Cross" ciekawie przeprowadzane wykłady z których dużo się wyciąga, instruktorzy z anielską cierpliwością którzy wszystko wytłumaczą są wyrozumiali dzięki czemu zdałam za pierwszym razem teorie i praktykę. Dziękuje za cierpliwość i dokładne przygotowanie mnie do egzaminu. Na prawdę gorąco polecam.

poniedziałek, 23 październik, 2017

Witam. Wróciłem właśnie z zdanego pozytywnie egzaminu na kategorie A. Polecam OSK Cross, który polecił mi znajomy. Pełen profesjonalizm, podejście do kursanta przez pana Darka na bardzo wysokim poziomie, zawsze spokojny i cierpliwy, bardzo dobrze wychwytuje jakie się popełnia błędy i udziela cennych wskazówek jak ich unikać.Dziękuję za trud włożony w moją naukę. Gorąco polecam.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »