Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

wtorek, 30 styczeń, 2018

Z czystym sercem mogę polecić ten ośrodek! Wykłady przeprowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze przez Pana Darka! Serdeczne podziękowania dla mojego instruktora Pana Henia który okazał mi duże wspracie i wiedze podczas każdej jazdy! Pozdrawiam serdecznie!

wtorek, 23 styczeń, 2018

Gorąco polecam wybór OSK"CROSS",który profesjonalnie przygotuje kursanta zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Szczególnie pragnę podziękować mojemu instruktorowi PANU HENIOWI za każdą godzinę jazdy, wielkie poświęcenie,cierpliwość oraz wsparcie! Zdecydowanie polecam CROSS!

piątek, 19 styczeń, 2018

Bardzo miła atmosfera, wyrozumiały instruktor, konkretny. Szybko poznaje kursanta i komplementuje oraz dzieli się tym co trzeba "poprawić". Gorąco polecam.

czwartek, 18 styczeń, 2018

POLECAM, POLECAM ośrodek szkolenia kierowców OSK "Cross". Dziękuję przede wszystkim Panu HENIOWI za poświęconą cierpliwość, za wspaniale spędzony czas, oraz przygotowanie mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem. Tyle wiadomości i cennych rad potrafił przekazać mi w każdą spędzoną godzinę. Panie Heńku BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ. Nie zapomnę Pana słów do końca życia, ciągle Pan mi je powtarzał nawet przed egzaminem ”…nie udowadniaj, że umiesz jeździć, udowodnij, że umiesz jeździć przepisowo”. Serdecznie pozdrawiam i w 100% POLECAM :)

środa, 17 styczeń, 2018

Dzień dobry.Polecam wszystkim szkołę jazdy OSK "Cross" w 100%. Wspaniała, pozytywnie nastawiona kadra, która skutecznie i w przyjaznej atmosferze przygotuje do egzaminu każdego przyszłego kierowcę.Od wczoraj należę do grona kierowców i to że tak się stało to wielka zasługa Pana Henia.Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco polecam!

piątek, 15 grudzień, 2017

Cross to ośrodek, który poleciłabym każdemu przyszłemu kierowcy! Rzetelność, zaangażowanie i pełny profesjonalizm w swoim fachu. Pan Darek doskonale wykłada teorię, a obecność na jego wykładach powoduje, że człowiek pojmuje bez wysiłku trudniejsze manewry i zasady. Nie mogłabym nie wspomnieć NIESAMOWITEGO PANA JANKA, który jak nikt inny potrafi wytłumaczyć najdrobniejszy szczegół ruchu drogowego i odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania kursanta. Jazda z nim to doskonałe przygotowanie do przyszłego egzaminu. Do tego ciepła atmosfera jaką jest w stanie stworzyć podczas jazdy, ogromna cierpliwość (która potrzebna była nie raz) i zaangażowanie sprawiły, że na egzamin szło się zmotywowanym, a nie zestresowanym. Zapewnienia znajomych, że "z Panem Jankiem zdasz za pierwszym" okazały się najprawdziwszą prawdą. To nie tylko profesjonalny instruktor; to też wspaniały człowiek. Jazdy z nim były czystą przyjemnością. Gorąco, gorąco polecam Crossa i jeszcze goręcej Pana Janka!

sobota, 25 listopad, 2017

Witam! Polecam serdecznie OSK "Cross" ciekawie przeprowadzane wykłady z których dużo się wyciąga, instruktorzy z anielską cierpliwością którzy wszystko wytłumaczą są wyrozumiali dzięki czemu zdałam za pierwszym razem teorie i praktykę. Dziękuje za cierpliwość i dokładne przygotowanie mnie do egzaminu. Na prawdę gorąco polecam.

poniedziałek, 23 październik, 2017

Witam. Wróciłem właśnie z zdanego pozytywnie egzaminu na kategorie A. Polecam OSK Cross, który polecił mi znajomy. Pełen profesjonalizm, podejście do kursanta przez pana Darka na bardzo wysokim poziomie, zawsze spokojny i cierpliwy, bardzo dobrze wychwytuje jakie się popełnia błędy i udziela cennych wskazówek jak ich unikać.Dziękuję za trud włożony w moją naukę. Gorąco polecam.

środa, 11 październik, 2017

Witam serdecznie. Chciałam gorąco polecić OSK "Cross". Zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, Pan Darek dał nam mnóstwo rad, gdzie uważać podczas jazdy oraz na co zwrócić szczególną uwagę. Był bardzo cierpliwy i podchodził do wykładów bardzo spokojnie i "na luzie". Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Część praktyczną przeprowadziłam z Panem Henrykiem. Pan Henio jest tym człowiekiem o którym nigdy się nie zapomina, nie zapomina się również o pacjentach oraz Balbince :) Dokładnie zna trasy egzaminacyjne, jako że sam jeździ ze swoimi kursantami na egzaminy. Trasy można pod koniec kursu przejeżdżac z związanymi oczami a na egzaminach nic nie zaskakuje. Jest to człowiek pełen cierpliwości, ma ogromną wiedzę, której przekazywanie przychodzi mu z łatwością. W samochodzie nie zabrakło śmiechu, nigdy nie było nieprzyjemnej atmosfery. Egzamin praktyczny zdałam za drugim razem, za pierwszym nie udało mi się z własnej głupoty. Za drugim razem nie było żadnego problemu, trasę znałam wręcz na pamięć. Pan Henryk był ze mną na obu egzaminach, trzymał za mnie kciuki i wspierał z tylnego siedzenia. Polecam bardzo gorąco. 11/10 :)

sobota, 7 październik, 2017

Witam i naprawdę szczerze wszystkim polecam szkołę prowadzoną przez Pana Darka,profesjonalny zarazem spokojny pełen profesjonalizm i same dobre cechy można by tu wypisywać, chodzenie na kurs katA sprawia prawdziwą przyjemność zakończoną sukcesem.Z wielką przyjemnością wysłałem córkę na kurs katB wiedząc że jest naprawdę w dobrej szkole pod okiem Pana Darka.

czwartek, 7 wrzesień, 2017

Bardzo polecam, zajęcia teoretyczne przeprowadzone w ciekawy sposób, podawane liczne rady, na co trzeba uważać, zajęcia praktyczne również przeprowadzone bardzo solidnie, mnóstwo porad, przyjazna atmosfera. Prawo jazdy kat. B zdane za pierwszym razem. POLECAM

piątek, 18 sierpień, 2017

Witam. Wczoraj zdałem egzamin praktyczny na kategorie A. Polecam OSK Cross. Pełen profesjonalizm, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do kursanta. Jestem zadowolony z wyboru który opierał się na pozytywnych opiniach. Po rozmowie z panem Darkiem zdecydowałem się i nie żałuję. Jeszcze raz dziękuję panu Darkowi za cenne rady i godzinkę jazdy przed samym egzaminem

piątek, 11 sierpień, 2017

Super! Bardzo polecam każdemu przyszłemu kierowcy!

piątek, 14 lipiec, 2017

Serdecznie polecam, najlepsza szkoła nauki jazdy! Wykłady teoretyczne przeprowadzane w przyjaznej i humorystycznej atmosferze za co serdecznie podziękowania i pozdrowienia dla Pana Dariusza, zajęcia praktyczne natomiast są przede wszystkim skierowane na rezultaty aby dobrze nauczyć jeździć i myśleć na drodze za co bardzo dziękuję panu Jankowi, który jest cierpliwy i naprawdę profesjonalny :) Egzamin teoretyczny 74/74 a praktyka za pierwszym razem. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam:)

piątek, 30 czerwiec, 2017

Serdecznie polecam wszystkim, cierpliwie i bardzo skutecznie uczą teorii i praktyki. Po jazdach z Panem Jankiem zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.

piątek, 23 czerwiec, 2017

Profesjonalne, kompleksowe szkolenie i naprawdę nic dodać nic ująć. Wzorowy kontakt, cierpliwość podczas nauki oraz pełne zaangażowanie. Teoria oraz praktyka zaliczone za pierwszym razem, bezbłędnie. Dzięki za super przygotowanie ! Pozdrawiam i POLECAM !

środa, 14 czerwiec, 2017

Gorące podziękowania dla p.Janka za serdeczne, cierpliwe i profesjonalne podejście do kursanta. To najlepszy, najukochańszy instruktor na świecie; sprawił,że jazda samochodem nie jest trudna i nie trzeba się bać, gdy poruszasz się po ulicach. Dziękuję również panu Darkowi za bezstresową i miłą atmosferę w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego-zdany za pierwszym razem w WORD-zie, praktyka za drugim, ale to z mojej winy. Nie wyobrażam sobie innej i lepszej szkoły do nauki jazdy samochodem. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. SERDECZNIE POLECAM. CROSS JEST NAJLEPSZY :)

sobota, 10 czerwiec, 2017

OSK CROSS to najlepszy wybór, nie tylko dla osób skupionych na uzyskaniu prawa jazdy, ale także dla osób, które potem muszą sobie same radzić i po prostu chcą zostać dobrym kierowcą i rozwinąć skrzydła za kierownicą :). Dziękuję Panie Darku za Pana otwartość, serdeczność i wsparcie i za fantastycznie przeprowadzone zajęcia z teorii! Panie Heniu jest Pan po prostu bezkonkurencyjny. Dziękuję za Pana cierpliwość, stoicki spokój, wiarę w kursanta i niesamowite zaangażowanie!!! Dziękuję OSK CROSS. Polecam wszystkim!!!

niedziela, 28 maj, 2017

Z całego serca polecam Ośrodek Szkoleniowy "Cross". Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem w 100% (74/74). Praktyczny przy drugim podejściu, niestety za pierwszym razem sama sobie byłam winna. Chciałam bardzo podziękować pany Darkowi za wspaniałe przygotowanie teoretyczne, oraz panu Jankowi za cierpliwość i cudowne przygotowanie praktyczne. Nigdy bym nie pomyślała, że na egzamin można iść z uśmiechem na twarzy, a jednak. Polecam.

czwartek, 25 maj, 2017

Witam. Polecam jak najbardziej. Profesjonalne podejscie do nauki. Pozdrawiam wlasciciela Darka ktory wyszkolil mnie bardzo dobrze na kat A. Szkola godna polecenia :-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »