Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

wtorek, 19 grudzień, 2023

Ośrodek naprawdę godny polecenia, przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na najwyższym poziomie, instruktorzy naprawdę mili, wyrozumiali i z wiedzą którą chcą przekazywać dalej. Naprawdę polecam :)

niedziela, 10 grudzień, 2023

Zdałem oba egzaminy (teoria + praktyka) za pierwszym razem !!! Polecam wszystkim! Pełna profeska! Szczególnie dziękuję instruktorowi - p. Andrzejowi.

wtorek, 10 październik, 2023

Jestem bardzo zadowolona. Pan Dariusz pełen pasji przekazał mi swoją wiedzę i zdałam za pierwszym razem na kategorie A. Polecam z całego serca i jeszcze raz dziękuję.

poniedziałek, 2 październik, 2023

Bardzo polecam tą szkole nauki jazdy i Pana instruktora Janka, bardzo wyrozumiały i świetnie się z nim jeździło. Egzamin zdany za 1 razem :)

środa, 23 sierpień, 2023

Polecam jazdy z panem Andrzejem bardzo cierpliwe i spokojne podejście

środa, 19 lipiec, 2023

Każdej osobie która teraz czyta tą opinię, napiszę - już dalej nie szukaj :) Polecam w 100 %, egzamin na kat. A zdany za pierwszym razem ! Darek spokojnie i cierpliwie przygotuje Cię do egzaminu. Nie musisz oglądać filmików i zastanawiać się jak zachować się na placu manewrowym, wszystkie jego wskazówki się sprawdziły. Miła atmosfera, dużo jazdy na mieście, co pozwala bardziej poczuć motocykl i znacznie ułatwia zadania na placu. Dziękuję bardzo jeszcze raz i już polecam wszystkim znajomym !

środa, 19 lipiec, 2023

Z całego serca bardzo polecam, zdawałem prawo jazdy na kat B 12 lat temu, aktualnie na kat A, nie wybrałbym innego ośrodka i każdemu będę go polecał. Pełen profesjonalizm !

piątek, 9 czerwiec, 2023

Bardzo Polecam,pełna profeska????

piątek, 2 czerwiec, 2023

OSK CROSS wybrałam z polecenia i....nie żałuję. Egzamin zdany za pierwszym razem????Ogromna wiedza,rzetelność,opanowanie i serdeczność. Pan Darek jak i Pan Janek oazy spokoju???? Teraz i ja polecam wszystkim przyszłym kierowcom ???? Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ obu Panom????????

piątek, 31 marzec, 2023

Zdałam egzamin za pierwszym razem dzięki świetnemu przygotowaniu zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Polecam każdemu!

sobota, 28 styczeń, 2023

Szkoła nauki jazdy CROSS to naprawdę jedyna w swoim rodzaju i moim zdaniem najlepsza szkoła nauki jazdy wraz z najlepszymi instruktorami. Przygotowanie pod egzamin na 100%. Miła atmosfera, 0 stresu. Polecam z całego serca!. Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zarówno teoretycznego, Pan Darek _świetnie prowadzone wykłady, i praktycznego . DZIĘKUJĘ ????

wtorek, 24 styczeń, 2023

Serdecznie polecam!! Wykłady z Panem Darkiem były prowadzone w przemiłej atmosferze oraz bardzo merytoryczne, pełne praktycznych wskazówek, nie tylko na egzamin, ale również przydatnych po nim. Z Panem Darkiem miałam również przyjemność odbyć część praktyczną kursu. Ogromna cierpliwość i spokój, nawet dla takich trudnych przypadków jak ja. Bardzo dobre i profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Jeszcze raz polecam!

czwartek, 24 listopad, 2022

Bardzo gorąco polecam .Na wykładach pan Darek robi wszystko aby zrozumieć zasady ruchu . Natomiast jazdy miałam z panem Jankiem . Szacun i podziękowania za cierpliwość i profesjonalizm .Chciałam dodać że zdałam za pierwszym razem . Dziękuję serdecznie:)

poniedziałek, 22 sierpień, 2022

Profesjonalizm w każdym elemencie szkolenia. Pan Darek z anielską cierpliwością tłumaczył w jaki sposób niwelować błędy popełniane przeze mnie. Spokojnie, konstruktywnie i treściwie. Dokładne przekazywanie wiedzy, jak jeździć motocyklem, nie tylko pod kątem egzaminu ale przede wszystkim bezpiecznie. Dziękuję

sobota, 20 sierpień, 2022

Gorąco polecam szkołę jazdy CROSS BYTOM. Świetna nauka teorii z panem Darkiem, który wszystko omawia bardzo dokładnie i ze zrozumieniem. Oraz super nauka jazdy z panią Asią, atomosfera na jazdach cudowna wszystkiego nauczy i na państwowym zdane za pierwszym razem:)

środa, 27 lipiec, 2022

Polecam! Właśnie wróciłam z egzaminu praktycznego na kategorię „A”. Zdane oczywiście za pierwszym razem dzięki Panu Darkowi, świetna atmosfera na jazdach, bardzo precyzyjne i dobre uwagi co do jazdy technicznej na motocyklu, w razie problemów zawsze jest jakiś złoty środek który Pan Darek znajdzie. Jazdy odbywają się często i łatwo uzgodnić godziny. Serdecznie polecam

piątek, 8 lipiec, 2022

Właśnie zdałem kat A za pierwszym podejściem. Spokój i cierpliwość Darka udzielają się też kursantom ;) zero nerwów czy stresu, profesjonalne przekazywanie wiedzy i przygotowanie do egzaminu. Polecam gorąco.

wtorek, 21 czerwiec, 2022

Kategoria "B", egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Szkolenie teoretyczne i praktyczne na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

czwartek, 26 maj, 2022

Dzięki wykłdom w tej szkole oraz jazdom z Panem Janem Kozłowskim udało mi się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem. Super prowadzone wykłady oraz instruktor jazdy. Polecam każdemu.

wtorek, 24 maj, 2022

Witam jestem po zdanym egzaminie 24.05.22 Najlepszy Instruktor Pan Janek ???? Polecam :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »