Opinie

Jesteś zadowolony ze swojego kursu? Powiadom o tym innych!

sobota, 28 styczeń, 2023

Szkoła nauki jazdy CROSS to naprawdę jedyna w swoim rodzaju i moim zdaniem najlepsza szkoła nauki jazdy wraz z najlepszymi instruktorami. Przygotowanie pod egzamin na 100%. Miła atmosfera, 0 stresu. Polecam z całego serca!. Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zarówno teoretycznego, Pan Darek _świetnie prowadzone wykłady, i praktycznego . DZIĘKUJĘ ????

wtorek, 24 styczeń, 2023

Serdecznie polecam!! Wykłady z Panem Darkiem były prowadzone w przemiłej atmosferze oraz bardzo merytoryczne, pełne praktycznych wskazówek, nie tylko na egzamin, ale również przydatnych po nim. Z Panem Darkiem miałam również przyjemność odbyć część praktyczną kursu. Ogromna cierpliwość i spokój, nawet dla takich trudnych przypadków jak ja. Bardzo dobre i profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Jeszcze raz polecam!

czwartek, 24 listopad, 2022

Bardzo gorąco polecam .Na wykładach pan Darek robi wszystko aby zrozumieć zasady ruchu . Natomiast jazdy miałam z panem Jankiem . Szacun i podziękowania za cierpliwość i profesjonalizm .Chciałam dodać że zdałam za pierwszym razem . Dziękuję serdecznie:)

poniedziałek, 22 sierpień, 2022

Profesjonalizm w każdym elemencie szkolenia. Pan Darek z anielską cierpliwością tłumaczył w jaki sposób niwelować błędy popełniane przeze mnie. Spokojnie, konstruktywnie i treściwie. Dokładne przekazywanie wiedzy, jak jeździć motocyklem, nie tylko pod kątem egzaminu ale przede wszystkim bezpiecznie. Dziękuję

sobota, 20 sierpień, 2022

Gorąco polecam szkołę jazdy CROSS BYTOM. Świetna nauka teorii z panem Darkiem, który wszystko omawia bardzo dokładnie i ze zrozumieniem. Oraz super nauka jazdy z panią Asią, atomosfera na jazdach cudowna wszystkiego nauczy i na państwowym zdane za pierwszym razem:)

środa, 27 lipiec, 2022

Polecam! Właśnie wróciłam z egzaminu praktycznego na kategorię „A”. Zdane oczywiście za pierwszym razem dzięki Panu Darkowi, świetna atmosfera na jazdach, bardzo precyzyjne i dobre uwagi co do jazdy technicznej na motocyklu, w razie problemów zawsze jest jakiś złoty środek który Pan Darek znajdzie. Jazdy odbywają się często i łatwo uzgodnić godziny. Serdecznie polecam

piątek, 8 lipiec, 2022

Właśnie zdałem kat A za pierwszym podejściem. Spokój i cierpliwość Darka udzielają się też kursantom ;) zero nerwów czy stresu, profesjonalne przekazywanie wiedzy i przygotowanie do egzaminu. Polecam gorąco.

wtorek, 21 czerwiec, 2022

Kategoria "B", egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Szkolenie teoretyczne i praktyczne na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

czwartek, 26 maj, 2022

Dzięki wykłdom w tej szkole oraz jazdom z Panem Janem Kozłowskim udało mi się zdać egzamin państwowy za pierwszym razem. Super prowadzone wykłady oraz instruktor jazdy. Polecam każdemu.

wtorek, 24 maj, 2022

Witam jestem po zdanym egzaminie 24.05.22 Najlepszy Instruktor Pan Janek ???? Polecam :)

środa, 16 marzec, 2022

Witam Jestem właśnie po zdanym egzaminie (11.03.22 zdałam za pierwszym razem). Super szkoła, POLECAM !!! pełen profesjonalizm, Extra kadra instruktorska.

czwartek, 17 luty, 2022

Jestem właśnie po zdanym egzaminie (zdałem za pierwszym razem). Chciałbym polecić Pana Janka, który jest bardzo dobrym, profesjonalnym i cierpliwym intruktorem. Bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu.

czwartek, 30 grudzień, 2021

Super szkoła jazdy mąż zdał za drugim razem, dziękuje pozdrawiam Pana Piotra i Jana ???? polecam!!!

sobota, 23 październik, 2021

Witam. Polecam OSK CROSS bardzo serdecznie. Świetne przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne, przekładające się na świetne wyniki egzaminów. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone w zrozumiały sposób. Wykłady, jak i jazdy prowadzone w miłej atmosferze, która sprzyja nauce. Nie zmieniłbym ośrodka na żaden inny.

czwartek, 21 październik, 2021

Gorąco polecam ośrodek. Pełen profesjonalizm, instruktor z pasja,posiada doskonałą umiejetnosc przekazywania wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej co przekłada się na efekty. Przy bardziej opornych duży spokój i opanowanie:-) Poza tym rownież cena kursu jest atrakcyjna. Polecam

czwartek, 14 październik, 2021

Witam. Z pewnością polecam pana Darka. Opanowanie, spokój, wyrozumiałość a przede wszystkim świetne wpajanie wiedzy. Bez stresu bez komplikacji. Najlepszy ośrodek szkoleniowy! Polecam wszystkim. Pozdrawiam.

środa, 15 wrzesień, 2021

Polecam OSK CROSS, wykłady z Panem Darkiem to przyjemność, z pełnym zaangażowaniem i w zrozumiały sposób prowadzi wykłady.Pan Darek uczył mnie jeździć,okazał dużo cierpliwości , wszystko wytłumaczył po kilka razy,jazda była przyjemna bez stresu. Przygotował mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem. BARDZO POLECAM.

poniedziałek, 16 sierpień, 2021

Polecam cross ośrodek szkolenia kierowców Darek super prowadzi jazdy, na spokojnie wszystko wytłumaczył by jazda była przyjemna i bez stresowa BARDZO POLECAM

środa, 11 sierpień, 2021

Witam i polecam ośrodek szkolenia kierowców cross u Pana Dariusza bardzo mądrze i utrwalające zajęcia z teorii zdane za pierwszym razem w Wordzie jak również naukę jazdy która prowadziła bardzo cierpliwa Miła pani Asia za co jej też bardzo dziękuję ponieważ egzamin praktyczny również zdałem za pierwszym razem w Wordzie dlatego jeszcze raz dziękuję pani Asi i Panu Darkowi za bezbłędne przygotowanie mnie do egzaminu na przyszłego kierowcę katB i serdecznie polecam nauki i praktyki w tym ośrodku Pozdrawiam

środa, 11 sierpień, 2021

Witam i polecam
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »